[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Partnerstwo: na to NIGDY nie pozwalaj facetowi

Szarmanckość nie oznacza, że Twój facet ma przejąć kontrolę nad Twoim życiem. Oto 3 rzeczy, których powinnaś unikać, jeśli nie chcesz stracić kontroli nad własnym życiem.

jak się nie dać w związku Nie pozwól mu przejąć steru we wszystkich aspektach związku.

Nawet jeśli Twój ukochany należy do rycerskich typów, kodeks dżentelmena ma w małym palcu, a wasz związek należy do tych z bardzo tradycyjnym podziałem ról, jest kilka rzeczy, na które nie powinnaś pozwalać. Mimo wszystko. Sprawdź, jak nie stracić kontroli nad własnym życiem. Tego lepiej unikaj:

1. Nie pozwalaj na przejęcie kontroli nad finansami

REKLAMA

Mężczyźni bardzo często za przyzwoleniem swoich partnerek podejmują kluczowe decyzje finansowe. Czasem dlatego, że więcej zarabiają, a często po prostu kobiety z niejasnych względów (lenistwo?) uważają, że faceci robią to lepiej. Niby dlaczego? Mają inny mózg? Bzdura. Nie popełniaj tego błędu, bo na ogół ten, kto zarządza pieniędzmi, ma więcej do powiedzenia w związku i przejmuje za dużo władzy. Kasa to śliski temat? W takim razie przeczytaj koniecznie, jak rozmawiać o pieniądzach w związku.

2. Nie oddawaj kierownicy

Jeżeli to on zawsze prowadzi samochód, może dojść do nieświadomego podziału ról – Ty jesteś wożona jak księżniczka, ale to on decyduje o kierunku i trasie. I znów – za dużo władzy w jego rękach. A propos jeżdżenia samochodem, sprawdź w naszym teście, czy jesteś dobrym kierowcą.

3. Nie odpuszczaj spraw urzędowych

Być może uważasz, że on lepiej sobie daje radę z urzędami czy biurami obsługi klienta, ale to dlatego, że sobie odpuszczasz i posyłasz swojego rycerza. W ten sposób nigdy się nie nauczysz walki o swoje sprawy.

A może twój związek jest nowoczesny, a Ty czasem tęsknisz za tymi wszystkimi staromodnymi gestami wyrażającymi uczucia i facetem rodem z komedii romantycznych? Ostatnio zastanawiałyśmy się, jak wygląda romantyzm w czasach emancypacji. Sprawdź.

WH 10/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij