[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Okiem faceta: seks na zgodę

Dlaczego mężczyźni wolą godzić się w łóżku? Czy faktycznie uważają, że udany seks wystarczy, aby problem sam się rozwiązał? Kolejny raz kolega z Men's Health pomaga nam zrozumieć męski punkt widzenia.

fot. shutterstock.com fot. shutterstock.com

A my znowu do zaprzyjaźnionego barmana z Men's Health po radę. No bo co powiedzieć na taką prawdę: po każdej kłótni domowej lub jakiejś aferze z jego winy facet ciągnie nas do łóżka i uważa (już po), że problemu nie było. Sprawa sama się rozwiązała, kłótni nie było, przyczyna afery cudownie wyparowała. Naprawdę sądzicie, że to tak działa?

Wysoki Sądzie, jednostkowy przypadek, jednego z drugim odszczepieńca, nie może być wykorzystywany do gnębienia całej nacji, normalnych, wrażliwych i partnersko nastawionych mężczyzn.

REKLAMA

Każdy z nas – a znam ich wielu – tylko marzy o tym, by po jakiejś domowej awanturze (a zdarzają się nawet w najlepszych związkach) jeszcze przez kolejne 3-4 dni spokojnie, przy kieliszku wina, dyskutować o naszych relacjach, pogłębiać nasz związek przez analizę swoich błędów, poddawać wiwisekcji każde słowo, które padło, grymas lub, nie daj Bóg, podniesiony głos.

Nic bardziej nie cementuje wzajemnych relacji niż nasze przyznanie się do błędu, nasze wyznanie win, nasza skrucha i nasza obietnica poprawy. I jest dla nas jasne, że musi to potrwać tych kilka dni, żeby się mogło utrwalić w naszych zakutych łbach. Ufff. Wróćmy teraz do normalności. Jeżeli nawet odnosicie wrażenie, że tak to wygląda, to, być może, dlatego, że wielu z nas czuje się pewniej, okazując uczucia w łóżku niż słowami.

I przecież tam je okazujemy: i czułość, i delikatność, i troskę o wasze potrzeby, i, w końcu, oczywiście miłość do was. Podświadomie chcemy przerwać spiralę złych emocji, oskarżeń czy żalów, z których nic dobrego nie może wyjść i nigdy nie wyszło.

Tym bardziej że kłótnie mają immanentną cechę do eskalacji – same się napędzają i nigdy nie chcą się kończyć. Seks jest na pewno lepszym rozwiązaniem – przynajmniej w błahych problemach (a większość z nich, naszym zdaniem, taka właśnie jest) – niż nieustanne fumy i dąsy. Zgodnie z waszą teorią mężczyźni rozwijają się do 10 roku życia, a potem już tylko rosną. Otóż, kochane moje, nie idźcie tą drogą.

Zobaczcie, co o łóżkowych sprawach i naszych zachowaniach myślą mężczyźni.

WH 11-12/2013

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij