[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Okiem faceta: liczba partnerów seksualnych

W każdym związku nadchodzi taki moment, gdy facet koniecznie chce się dowiedzieć, ilu partnerów seksualnych było przed nim. Dlaczego tak to interesuje naszych ukochanych? O odpowiedź poprosiłyśmy naszego niezawodnego kolegę z redakcji Men's Health, który próbuje nam wytłumaczyć, jak myślą mężczyźni.

para w łóżu, seks, związek fot. shutterstock.com

Miałyśmy ostatnio w 8 dziewczyn takie babskie pogaduchy i oczywiście w pewnej chwili musiało zejść na naszych facetów – byłych lub obecnych.

Wyobraź sobie, że tylko jedna z nas nie zetknęła się z pytaniem: „A z iloma facetami spałaś przede mną?”. Siedem dziewcząt (bez albatrosa) w tej czy w innej formie słyszało je wielokrotnie i tak zaczęłyśmy się zastanawiać, po co wam ta wiedza.

REKLAMA

Co takiego interesującego – i mogącego jakoś tam wpływać na obecny związek, w którym jesteśmy – jest w fakcie, że cztery lata temu byłyśmy z jakimś facetem, jednym czy drugim, którego nawet nie znacie i nie widzieliście nigdy na oczy? To naprawdę ciekawe.

Na koniec inna ciekawostka, bo gdy jedna z nas zapytała: „I co? Powiedziałyście?”, wszystkie popatrzyłyśmy na nią jak na wariatkę. Taka puenta.

Taka puenta, nieźle. Chciałaś powiedzieć, żeby nie drążyć tematu, bo i tak szanse na prawdziwą odpowiedź są małe? Fakt faktem, niektórym facetom sprawa leży na sercu i, jak słyszałem wielokrotnie podczas męskich wódek, potrafią rozkładać na czynniki pierwsze i zadręczać się historiami, które już dawno przestały być aktualne.

Myślę, że pytania o ilość poprzednich partnerów mają różne tło. Po pierwsze i chyba najważniejsze – zadajemy je tylko dziewczynom, wobec których wiążemy nadzieję na coś poważniejszego niż tylko przelotny seks. W tym drugim przypadku guzik nas to obchodzi.

Jest w tym pytaniu ciekawość wymieszana z odrobiną rywalizacji, może szczypta zazdrości o naruszanie prawa własności, które (zresztą błędnie) rozciągamy na przeszłość, zamiast cieszyć się teraźniejszością, i przede wszystkim oczekiwanie na odpowiedź, która, niestety, rzadko pada: „Miałam pięciu facetów przed Tobą, ale żaden do pięt Ci nie sięgał”.

PS Poznaj też męski punkt widzenia na seks. Kolega z MH opisał w swoim artykule typy kobiet, z którymi miał do czynienia.

WH 10/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij