[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Okiem faceta: gotowanie i sprzątanie

Faceci są podobno najlepszymi kucharzami, ale nie o tym dziś mowa. Zastanawia nas to, dlaczego mężczyźni nie wpadną na pomysł, żeby po tym swoim całym kucharzeniu najzwyczajniej w świecie posprzątać w kuchni. Zobacz, co odpowiedział nasz kumpel z MH.

gotujący facet fot. Shutterstock

Taki niby drobiazg, ale zawsze warto wiedzieć. Przyjęło się wierzyć, że najlepszymi kucharzami są faceci i z tą wiarą stajecie raz w tygodniu z namaszczoną miną w kuchni. W tej samej zresztą, w której my stoimy bez namaszczenia przez pozostałe 6 dni. Klękajcie narody, sam artysta wykona dla was to kulinarne arcydzieło!

Oddajmy sprawiedliwość – czasem wychodzi bardzo smaczne, ale najlepsze zaczyna się po jedzeniu. Spełniony artysta siada z gazetą w fotelu, a kuchnia, która wygląda jak Drezno po nalocie dywanowym, zostaje do sprzątania podkuchennym, czyli nam. Nie wiemy, z kim wyście się pozamieniali na głowy, ale bardzo to nas ciekawi.

REKLAMA

Taka już widać dola artystów – znikąd zrozumienia, o odrobinie szacunku dla geniuszu nie wspominając. Ech... Spróbujcie, niewdzięczne, wygooglać sobie jakąkolwiek pracownię uznanego malarza, to dopiero zobaczycie.

Z tego, co wy, o święta naiwności, nazywacie bałaganem, chlewem czy katastrofą, wyłania się nagle dzieło o nienagannej strukturze i najczystszej formie. Tu jedynie efekt się liczy, a nie droga doń prowadząca. Czy naprawdę wyobrażacie sobie, że podczas malowania obrazów Picasso mówił sobie: „Oj, ile pędzli już pobrudziłem farbą, muszę przestać”? No, bez żartów.

Oczywiście, nie każdy jest Picassem, ale godzi się tak bezceremonialnie podcinać skrzydła? Kto wie, ile talentów przepadło bezpowrotnie z powodu mieszczańskich przesądów w najbliższym (tak, tak!) otoczeniu i nudnej codzienności? Żal.

Inna sprawa, że organizacja stanowiska pracy twórczej wymaga pewnego doświadczenia, które nie każdemu jest dane. Tym bardziej że, jak sama mówisz, to właśnie wy okupujecie kuchnię przez 90% czasu w tygodniu, więc nic dziwnego, że lepiej sobie radzicie z pewnymi rzeczami.

Jeżeli się umówimy, że ma być odwrotnie, że to my mamy gotować w tygodniu, to gwarantuję, że będzie błysk. Chyba strzelę focha w imieniu obrażanych. Strzelam.

PS Zobacz też co nasz kolega z Men's Health miał do powiedzenia na temat prezerwatyw.

WH 01/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij