[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Okiem faceta: dlaczego mężczyźni nie okazują uczuć?

Dlaczego faceci nie okazują swoich uczuć? Czy naprawdę wydaje im się, że raz powiedziane "Kocham Cię" obowiązuje aż do odwołania? Z tymi pytaniami udałyśmy się do kolegi z MH – tym razem odpowiedział krótko i zwięźle. Zobacz, co sądzą mężczyźni na ten temat.

mężczyzna fot. shutterstock.com

Jak to właściwie z wami jest? Weźmy na przykład taką sytuację: kiedy my gdzieś wyjeżdżamy, piszemy esemesy, że tęsknimy, wysyłamy serduszka, buźki, dzwonimy – słowem, zachowujemy się normalnie. Kiedy wy wyjeżdżacie, zapada kompletna cisza, nie licząc esemesa: „Dojechałem. Wyżywienie dobre. Zadzwonię później”.

Dlaczego nie można po prostu kobiecie, którą się kocha (niby), za którą się tęskni (niby), i z którą się sypia (na pewno), napisać lub powiedzieć tego, co się czuje?

REKLAMA

Po co się zaraz czepiać wyżywienia? To ważna sprawa, zwłaszcza w podróży. Nie wiem, czy trochę, dziewczyny, nie przesadzacie. Po pierwsze, nie każdy musi mieć taką rozbuchaną emocjonalność, jak wy; po drugie, może my jesteśmy pewni naszego związku, naszych i waszych uczuć, i nie musimy 10 razy dziennie utwierdzać się w przekonaniu; po trzecie, w końcu, może niektórzy z nas wychodzą z założenia, że już powiedzieli na początku związku magiczne „Kocham Cię” i skoro nic się nie zmieniło, to nie ma sensu powtarzać tego jak katarynka. Jednego jestem pewien: nasza uczuciowa mrukliwość nie rzutuje na naszą miłość do Was.

PS Zazwyczaj kolega z Men's Health udziela nam dłuższych odpowiedzi, więc, jeśli interesuje Cię jego punkt widzenia, zobacz np., co faceci sądzą o depilacji miejsc intymnych lub jak wyglądają męskie rozmowy o kobietach.

WH 03/2014

Komentarze

 (12)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij