O tej porze dnia seks jest najprzyjemniejszy [WH News]

Newsy do codziennego stosowania. Popij kawą.

dwójka ludzi całujących się w łóżku GettyImages
U mężczyzn w ciągu nocy poziom testosteronu wzrasta od ok. 25 do 50 proc. Seks rano doda Ci energii na cały dzień.

Nastaw budzik

Brytyjskie czasopismo medyczne „British Medical Journal” opublikowało informację, że światło słoneczne zwiększa produkcję testosteronu w kobiecym organizmie. Dlatego świt to jedyny czas w ciągu doby, kiedy zarówno mężczyzna, jak i kobieta są w szczytowej formie. Nie zastanawiaj się, tylko nastaw budzik na wschód słońca i oddaj się miłosnym uniesieniom.

Poćwicz libido

Już nieraz pisaliśmy, że mocne i elastyczne mięśnie pochwy potęgują doznania seksualne i podnoszą libido. Brazylijscy badacze udowodnili, że trening siłowy podwyższa pożądanie u kobiet. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie trzy ćwiczenia z piłką lekarską, które wzmocnią mięśnie dna macicy

1. Przysiad sumo

Stań szeroko, piłkę lekarską trzymaj na wysokości klatki piersiowej. Zejdź do przysiadu i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 15 razy

2. Wypychanie bioder

Połóż się na plecach, ugnij nogi, piłkę lekarską trzymaj na wysokości miednicy. 10 razy unieś biodra i przytrzymaj w górze 10 sekund.

3. Martwy ciąg na jednej nodze

Stań na jednej nodze, trzymaj piłkę lekarską przed sobą. Pochyl się do przodu, unieś drugą nogę w tył. Zrób tak 12 razy i zmień nogę.

90

Tyle % kobiet nie lubi być cichą myszką w łóżku. Z płcią piękną zgadza się 86 % mężczyzn, którzy także są za głośnym okazywaniem entuzjazmu podczas łóżkowych igraszek. Tak wynika z ankiety , którą przeprowadziliśmy na Facebooku WH i MH.

ZOBACZ TEŻ: 3 zdrowe zamienniki cukru [WH News]

Zobacz również:
REKLAMA