[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Miejsca intymne: 3 wrogów głównych

Traktuj swoje miejsca intymne dobrze, a zrewanżują Ci się fantastycznym orgazmem. Zobacz, co może im zaszkodzić – znaleźliśmy trzech najczęstszych sprawców problemów w rejonach południowych.

miejsca intymna fot. shutterstock.com

Palenie

Ryzyko różnego typu nowotworów jest u palaczek dwa razy większe. Lekarze ostrzegają, że ryzyko infekcji i zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową jest również wyższe u palaczek. No proszę, mało Ci jeszcze argumentów, żeby rzucić to świństwo? Zobacz, co się dzieję, gdy kończysz z nałogiem.

REKLAMA

Mydlenie

Twoja wagina oczyszcza się sama, więc naprawdę nie ma powodu, żebyś ją dodatkowo pucowała czymkolwiek. Co więcej – im bardziej ją czyścisz, tym bardziej jest podatna na infekcje. Umówmy się: ona nie pachnie różami, nie taka jest jej rola, więc przestań świrować i usiłować zmienić naturę.

Zamiast pachnących żeli używaj do pielęgnacji płynów do higieny intymnej, które mają pH 3,8 (zapamiętaj tę magiczną liczbę). Dzięki temu zapewnisz swojej waginie odpowiednie warunki, aby sama walczyła z ewentualnymi infekcjami i ładnie (i zdrowo) pachniała.

Seks wyłącznie penetracyjny

Zbyt wiele z nas wciąż fetyszyzuje orgazm pochwowy jako ten najdoskonalszy. Badania endokrynologiczne, przeprowadzone przez dr Kim Wallen z Emory University w USA, dowodzą, że tylko 7% kobiet potrafi osiągnąć orgazm wyłącznie przez penetrację. Co więcej – pani doktor wyliczyła, jaka odległość łechtaczki od waginy umożliwia orgazm dwa w jednym – otóż powinna wynosić ok. 2,5 cm (to odległość między czubkiem kciuka do zgięcia).

To raczej niewiele, biorąc pod uwagę, że większość z nas ma ten magiczny punkt dalej. O matko naturo! Sama skazujesz nas na facetów, którzy potrafią fachowo pieścić nas oralnie. Bo bez tego nasza wagina cierpi na otarcia i infekcje. Dosłownie.  

WH 07-08/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij