[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Keanu Reeves o swoich największych lękach, snach i niecodziennym hobby

Gwiazda superprodukcji „Matrix”, wspaniały aktor i znany ze swojej hojności człowiek. To najkrótsza na świecie charakterystyka Keanu Reevesa. Ostatnio gwiazdor wpadł w nasze sidła i odpowiedział na kilka ciekawych pytań.

Keanu Reeves Womens Health Keanu Reeves (fot. shutterstock.com)

1. Twój największy lęk?

Martwię się, że ludzie nie będą lubili tego, co robię. W filmach, w których gram, opowiadam rozmaite historie. A wszyscy chcą, żeby ich historie były lubiane.

2. Najdziwniejszy sen?

Śni mi się, że wypadają mi zęby. Budzę się, jestem zaskoczony, jakie to było dziwne, i znów idę spać. Tym razem licząc, że przyśni mi się coś fajnego. Na przykład seks.

REKLAMA

3. Posiadasz jakieś niecodzienne hobby?

Zbieram stare maszyny do pisania. Lubię dźwięk ich klawiszy. To bardzo przyjemne, gdy coś wpadnie ci do głowy, a potem zobaczysz to na papierze.

4. Co byś zrobił, gdyby samolot, którym lecisz, zaczął spadać?

Z pewnością zadzwoniłbym do moich sióstr. Potem do mamy. Jeju, jest tyle ludzi, do których bym zadzwonił...

5. Czy masz jakąś słabość, której z radością się oddajesz?

Chyba nie mam takiej słabości... No może poza potwornie drogim winem.

Krótka seria, bo jednak pięć pytań to zdecydowanie za mało:

 • Rano czy wieczorem?
  Jestem gościem, który lubi zgaszone światła.
 • Chociaż promienie słońca wpadające przez okno?
  Nie mam nic przeciwko.
 • Osoba, którą chciałbyś spotkać?
  Garri Kasparow, który jest jednym z największych szachistów w historii. Też grałem, gdy byłem młody, dlatego mielibyśmy o czym porozmawiać.
 • W czym śpisz?
  W koszulce.

W Women's Health zawsze jesteśmy ciekawe męskiego punktu widzenia na wiele spraw, zwłaszcza tych dotyczących związków i seksu. Dlatego też na naszej stronie znajdziesz zakładkę Męskim okiem, gdzie lądują artykuły napisane przez naszych redakcyjnych kolegów z Men's Health.

Zobacz też wywiady z innymi, gorącymi facetami:

WH 04/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij