[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Joel Kinnaman [5 pytań do aktora znanego z "The Killing" i "Legionu samobójców"]

Przepytujemy Joela Kinnamana – 37-letniego aktora znanego m.in. z roli detektywa Holdera w serialu w serialu "The Killing" i roli Ricka Flaga w filmie „Legion samobójców” – o związki i relacje z kobietami.

Joel Kinnaman fot. Getty Images

1. Co myślisz, gdy patrzysz w lustro i widzisz, że dobrze wyglądasz?

Oooo, tak! [śmiech]. To będzie bardzo dobry dzień!

REKLAMA

2. Z jakim złym nawykiem powinieneś się rozstać?

Rzuciłem palenie już jakiś czas temu. Zdałem sobie sprawę, że byłem uzależniony przez 2/3 swojego życia. Ale samo rozstanie z papierosami nie stanowiło dla mnie problemu, trudniej podjąć taką decyzję. Potem chodzi już tylko o wytrwałość. Zresztą to nie była jedyna zmiana: zacząłem bardziej dbać o siebie.

3. Przeciwieństwa się przyciągają - prawda czy fałsz?

Prawda. Inaczej niczego byśmy się o sobie nie nauczyli. Jeśli jesteś z kimś podobnym, będziecie się świetnie bawić, ale w pewnym momencie możesz się wypalić. Dlatego bardzo popieram szukanie przeciwieństw. Dzięki temu nie masz narcystycznych tendencji.

4. Zdradź nam coś, czego ludzie o Tobie nie wiedzą.

Od zawsze byłem otwarty. To mój sposób na radzenie sobie z kłopotami: po prostu o nich mówię. Nauczyłem się tego od mamy, która jest psychoterapeutką. Dlatego gdy dorastałem i źle się czułem, często rozmawialiśmy. Ona zaszczepiła we mnie ten sposób rozwiązywania problemów.

5. Czy można powierzyć Ci sekret?

Tak, ale musisz wyraźnie zaznaczyć, że to sekret i mam go zachować dla siebie. Nie mam problemu z mówieniem o trudnych sprawach, dlatego czasami coś może mi się wymsknąć...

Krótka seria (bo 5 pytań to jednak zdecydowanie za mało)

 • W domu czy na mieście?
  W domu.
 • Blondynki, brunetki, rude?
  Wszystkie.
 • Ulubiony serial telewizyjny?
  „Fargo”.
 • Popisowe danie?
  Kulki mięsne z jagnięciny z moim specjalnym sosem.
 • W czym śpisz?
  W niczym. Nago.
 • Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś z miłości?
  Hmm... Zabiłem kogoś! Nie, żartuję [śmiech]. Nie wiem, nic nie przychodzi mi do głowy.

WH 03/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij