[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

James McAvoy – gwiazda filmu „Victor Frankenstein” oraz serii „X-Men” [5 pytań do...]

Tym razem w ogniu pytań stawiamy Jamesa McAvoy’a – aktora znanego m.in. z filmu „Victor Frankenstein” oraz popularnej serii „X-Men”. Zobacz, co nam powiedział na temat relacji z kobietami.

James McAvoy wywiad WH fot. Getty Images

1. Czy przeciwieństwa się przyciągają?

Czasami, bo ludzie mogą się wówczas dopełniać, i to bywa bardzo satysfakcjonujące. Chociaż z drugiej strony wydaje mi się, że życie z kimś, kto jest dokładnie taki jak Ty, również może być komfortowe. Jak jest u mnie? Są rzeczy, na temat których całkowicie zgadzam się ze swoją żoną, i takie, na temat których ciągle się kłócimy.

REKLAMA

2. Gdzie zabierasz swoją żonę, gdy chcesz zrobić na niej wrażenie?

Zazwyczaj jest to naprawdę długi spacer w jakiejś odludnej, dzikiej okolicy, gdzie można zobaczyć zwierzęta.

3. Czy jest coś, co sprawia, że czujesz się niepewnie?

Chciałbym lepiej grać w piłkę. Robię to co weekend przez całe życie, a ciągle idzie mi słabo. Poza tym dobrze czuję się w swojej skórze.

4. Najbardziej zwariowana rzecz, którą zrobiłeś z miłości?

Prawdopodobnie biłem się o nią. [WH: W barze?] Tak. To głupie i zawsze niepotrzebne. Nigdy nie spotkałem kobiety, która by potem powiedziała: „Dziękuję za to, co zrobiłeś”. Zazwyczaj rzucają coś w stylu: „Dlaczego jesteś takim dupkiem?”.

5. O czym myślisz, gdy wstajesz z łóżka?

Jezus Maria, dlaczego jest tak wcześnie? Przez mojego syna budzę się codziennie między 6 a 6.30 rano. Zazwyczaj nie jest źle, ale czasami nie mam na to siły.

Krótka seria (bo 5 pytań to jednak zdecydowanie za mało)

 • Długie czy krótkie włosy?
  Długie.
 • Z make-upem czy bez?
  I jedno, i drugie.
 • Mała przyjemność?
  Science fiction.
 • Wymarzone miasto?
  Połączenie Montrealu z Nowym Jorkiem.
 • Ulubiona piosenka pod prysznicem?
  „Ship to Wreck” Florence and the Machine.
 • Co byś zabrał ze sobą na bezludną wyspę?
  Chciałbym mieć delfina, który będzie mnie żywił i zabierał na przejażdżki.

Zobacz też koniecznie, co miał nam do powiedzenia na temat związków i kobiet Colin Farrel, a o czym opowiedział nam nasz rodzimy przystojniak – Piotr Stramowski.

WH 12/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij