[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.6

Jak zwiększyć ochotę na seks i dlaczego tak łatwo o randkę z psycholem [ciekawostki WH]

Tym razem mamy dla Ciebie kilka patentów na to, jak zwiększyć libido oraz wyjaśnienie, dlaczego udana randka wcale nie oznacza, że w końcu trafiłaś na odpowiedniego faceta. Oto garść ciekawostek dotyczących seksu i związków.

miłość, seks, libido, truskawki, jedzenie na seks Moja ty truskaweczko!

Jedzenie a ochota na seks

Naukowcy potwierdzili to, z czego Casanova zdawał sobie sprawę już ponad 200 lat temu. Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez badaczy z Drexel University, największą ochotę na miłość mamy po posiłku.

Dlaczego? Wówczas nasze mózgi lepiej reagują na romantyczne bodźce i są bardziej chętne do poszukiwania przyjemności. Kieliszek dobrego wina też zrobi swoje.

Naukowcy badający sprawę radzą także, aby w menu pojawiły się produkty bogate w witaminę C, która poprawia przepływ krwi w strefach intymnych. Zastanawiasz się, co jeszcze jeść? Sprawdź naszą listę produktów podnoszących libido i leć na zakupy.

 

REKLAMA

REKLAMA

fot. Phase4Studios 2014/shutterstock.com fot. Phase4Studios 2014/shutterstock.com

Uwaga! Psychol

Zastanawiałaś się, dlaczego niektórzy goście świetnie wypadają podczas randek, ale jeśli chodzi o związek są całkowitymi nieudacznikami? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w najnowszym numerze „European Journal of Personality”.

Naukowcy odkryli bowiem, że osoby narcystyczne albo z tendencjami psychopatycznymi robią lepsze wrażenie podczas romantycznych spotkań. Ich ego oraz chęć bycia w centrum uwagi sprawia, że potrafią wydać się naprawdę interesujący.

Rzeczywistość jednak szybko weryfikuje ich słowa. Weź to pod uwagę, gdy następnym razem zgodzisz się na kolację. A jeśli umawiasz się z kimś, kogo poznałaś w sieci, sprawdź najpierw subiektywny spis najczęstszych męskich typów spotykanych w internecie.

 

REKLAMA

miłość, seks, Rozpalcie w końcu ten płomień!

Libido a długie spacery

Jeżeli chcesz, aby Twoje życie erotyczne jesienią było tak samo bujne jak latem, zabieraj swojego ukochanego na regularne spacery. Okazuje się, że światło może mieć wpływ na jego libido.

Badacze z European College of Neuropsychopharmacology przeprowadzili ciekawy eksperyment na ten temat. Zorganizowali serię 30-minutowych naświetleń grupie mężczyzn.

Okazało się, że poziom ich testosteronu wzrósł o ponad 50% i przełożył się na życie erotyczne. Jak zaznaczają naukowcy, w przypadku kobiet taka terapia również korzystnie wpływa na libido.

WH 11/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij