[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Jak zwiększyć libido?

Oto najpopularniejsi „hamulcowi” libido i najlepsze sposoby, by ich zneutralizować. Dzięki nim będziesz mieć większą ochotę na seks.

seks fot. shutterstock.com

Hamulec: niepokój, stres – właściwie wszystkie negatywne emocje.

Gaz: głębokie oddychanie albo 10-minutowa medytacja obniżą poziom hormonów stresu. Erotyczny film (albo książka) pomogą Ci zrobić „przekierowanie” myśli na seks. Kąpiel czy prysznic (takie symboliczne spłukanie z siebie problemów) oraz masturbacja to kolejny dobry sposób na koncentrację na zmysłowych przyjemnościach ciała.  

REKLAMA

Hamulec: ból miednicy, który mogą powodować torbiele jajników, albo endometrioza sprawiają, że unikasz seksu, jak możesz.

Gaz: dziewczyno, ile to trwa? Tu nie ma żartów. Natychmiast zapisz się na wizytę do ginekologa. Dokładnie opisz swoje objawy bólowe, łącznie z problemami w życiu seksualnym. Poddaj się leczeniu, a odzyskasz radość z seksu.  

Hamulec: niektóre leki, takie jak antydepresanty czy środki na obniżenie ciśnienia, mogą „namieszać” w naszym wewnętrznym systemie regulującym pożądanie.

Gaz: ćwiczenia. Badania z 2012 roku dowodzą, że ćwiczenia kardio wykonywane w wysokim tempie mogą odwrócić negatywne skutki zażywania leków. Ale tak czy inaczej bez fałszywego wstydu powiedz lekarzowi o swoich objawach po lekach.  

Hamulec: „Cukier” – mówi Alexandra Jamieson, znana amerykańska propagatorka zdrowej diety. Nadmiar cukru obniża poziom testosteronu, który z kolei jest katalizatorem libido zarówno u facetów, jak i u kobiet. A poza tym po zjedzeniu słodyczy robimy się senne.

Gaz: ogranicz słodycze, a na kolację z ukochanym zaserwuj ostrygi. A co! I to nie dlatego, że są afrodyzjakiem (bajki), tylko dlatego, że są bogate w cynk, który ułatwia organizmowi efektywną gospodarkę kobiecymi hormonami: estrogenem i progesteronem.  

Dowiedz się więcej o swoim libido oraz poznaj fakty i mity na temat kobiecej masturbacji.

WH 09/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij