Jak raz na zawsze skończyć z łóżkową nudą?

Mamy zimę. Długie, ciemne wieczory, mało słońca, trochę smutniej, trochę mniej się chce. W związku z tym musimy podjąć pewne kroki, żebyśmy się całkiem nie odzwyczaiły od seksu.

para seks fot. Getty Images
fot. Getty Images

Całe nasze życie składa się z rozmaitych rytuałów i tradycji. Tak jak coraz modniejszą obecnie ślubną tradycją jest, żeby panna młoda miała na sobie coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego, tak starą tradycją jest, że każdy związek po kilku latach przeżywa kryzys w sypialni. Może wprowadźmy nową, odświeżającą tradycję do naszego starego łóżka?

Coś starego 

Czyli seks pod prysznicem. Dziwne pozycje, lęk przed pośliźnięciem się na mydle i wybiciem przednich zębów, spłukujący się lubrykant albo piekące mydło w pochwie. Eeee, nie lepiej w łóżku? Daj prysznicowi jeszcze jedną szansę. Woda pomaga spłukać z siebie stres i wprawić w dobry nastrój, możliwość pooglądania się w lustrze dodaje pikanterii, a wilgoć i temperatura wzmacniają doznania zmysłowe. Przede wszystkim koniecznie sprawcie sobie matę antypoślizgową pod prysznic. Przyda się też wodoodporny lubrykant na bazie silikonu. Kiedy się kochacie, to zamiast pochylać się do przodu, ustaw się prosto, w lekkim rozkroku, twarzą do ściany i oprzyj się o nią dłońmi. W takiej pozycji, kiedy Twój ukochany wchodzi w Ciebie od tyłu, Twoja wagina czuje się bardziej komfortowo, bo nie ma bezpośredniego kontaktu z wodą z prysznica.

Coś nowego

Czyli wibrator dla... niego. A właściwie dla was obojga. Mamy na myśli całkiem nowy wynalazek, mianowicie Hot Octopuss Pulse II Duo – masturbator oscylacyjny dla par (sprawdźcie na Amazonie). Ma on dwa silniczki pracujące niezależnie: jeden przeznaczony dla Ciebie, drugi dla niego. Zakłada się to urządzenie na penisa, a następnie dosiadasz swojego partnera na kowbojkę. I teraz obydwoje możecie się kochać, wspomagani elektroniką: wibracjami, pulsowaniem i innymi ruchami zmyślnego octopusa. Oczywiście najpierw możecie wypróbować to na innych partiach ciała.

Coś pożyczonego...

...od koleżanek lesbijek. A gdyby tak przez tydzień ograniczyć się tylko do seksu oralnego? To jest to, co pary homoseksualne zazwyczaj doprowadzają do mistrzostwa. A to dlatego, że jest to ich podstawowa metoda doprowadzania się do orgazmu. I najwyraźniej działa, jako że wśród kobiet heteroseksualnych tylko 65% ma orgazm za każdym razem, a wśród lesbijek aż 86%. Przez tydzień wypróbujcie wszystkiego, oprócz regularnej penetracji. Uruchomcie fantazję. Podobno większość kobiet jest biseksualna. Dobrym ruchem może być postawienie w sypialni dużego lustra przy łóżku. Możesz się w nim zobaczyć, a to prawie tak, jakby towarzyszyła wam druga kobieta.

Coś niebieskiego

Czyli z niebieskiego ekranu. Znajdźcie fi lm erotyczny, który najlepiej oddaje wasze fantazje, a potem zabawcie się w odgrywanie ról. Wiele par myśli, że to odgrywanie ról wymaga jakiegoś sztafażu, specjalnych strojów, co oczywiście może się wydawać nieco śmieszne. Ale nie ma co przesadzać, chodzi o wczucie się w nastrój. Troszkę dominacji? Zabawa w lekarza? W nauczyciela i uczennicę? Czemu nie. A może zamiana ról? W magazynie „Journal of Sexual Medicine” czytamy, że znaczny procent facetów miewa fantazje erotyczne, w których poddaje się dominującej kobiecie. Mamy was! Co wam szkodzi pobawić się rolami seksualnymi? Umówcie się, że raz Ty jesteś mistrzynią ceremonii, a raz on. Raz Ty dominujesz, a innym razem pozwalasz mu odegrać rolę macho. I w ogóle bawcie się dobrze, bo przecież o to chodzi.

Jak mu powiedzieć, że chcesz czegoś nowego?

  1. Staraj się nie przekombinowywać. Po prostu wspomnij o tym pewnego wieczoru podczas gry wstępnej. I nie w formie pytania, tylko raczej stwierdzenia: „Kupiłam nam śmieszny wibrator. Zaraz zobaczysz, jak to działa, fajnie będzie”.
  2. „Pobawmy się tak: przez 10 minut będę Ci całkowicie posłuszna, a Ty pokażesz mi, co chcesz ze mną zrobić”.
  3. „Opowiedz mi teraz o najbardziej podniecającej scenie erotycznej, jaką w życiu widziałeś. A potem może spróbujemy to odegrać”.
  4. „Wyślij mi w ciągu dnia wiadomość, że masz dla mnie niespodziankę. Pozwól mi zgadywać. I wymyśl coś gorącego na wieczór”.
  5. „Porwij mnie któregoś piątku z pracy. Po prostu jedźmy przed siebie, wynajmijmy gdzieś pokój i kochajmy się”.
  6. „Zabawmy się razem w fantazjowanie, co inni ludzie robią w łóżku i jak. Opowiadanie sobie o innych jest trochę łatwiejsze niż opowiadanie o swoich fantazjach. I też jest podniecające”.
  7. „Idźmy do klubu i pobawmy się w obcych sobie ludzi. Spróbuj mnie poderwać i zaciągnąć do łóżka”.
  8. „A co byś powiedział na szybki numerek z zaskoczenia?”.
  9. „Dzisiaj zrobimy to tak: ja będę mistrzynią ceremonii, a ty moim niewolnikiem. Zwiążę ci ręce i nawet nie próbuj się uwolnić. Masz mnie słuchać i robić wszystko, co każę. Tego wieczoru nigdy nie zapomnisz”.
Zobacz również:
REKLAMA