[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Jak polepszyć swój związek? Proste patenty bez wychodzenia z domu

Setki wspólnych zdjęć wrzuconych na Instagram czy Facebooka, obnoszenie się z uczuciami i robienie czegoś pod publikę. Częste spotykanie się ze znajomymi w wolnym czasie, tylko dlatego, że jest to dobrze widziane. Nie zawsze, ale zdarza się, że takie zachowania mogą jedynie pogorszyć a nie polepszyć relacje z ukochaną osobą. Znamy patenty, dzięki którym odkryjecie prawdziwy luksus - niezawodny sekret szczęśliwego związku.

ona i on1 fot. Grzegorz Gołębiowski

Poszukajcie równowagi i zachowajcie balans pomiędzy życiem prywatnym a publicznym. Możecie pójść w kierunku szwedzkiego stylu życia lagom, według którego ani nadmiar, ani brak nie dają zadowolenia. Dlatego poszukajcie harmonii, właściwych proporcji w związku.

Dążcie do ciągłego odczuwania szczęścia i cieszenia się z drobnych przyjemności. Cieszcie się z małych rzeczy i pielęgnujcie związek, okazując sobie szacunek.

I co najważniejsze, postawcie na prywatność, domowe zacisze i czas spędzony we dwoje - czas, który nie wymaga wyjątkowej oprawy. Wystarczą miękkie bawełny, welury, flanele, obszerne swetry, ciepłe skarpety. Do tego aromatyczne świece, ciepła kawa, ulubiona muzyka, wspólne mycie zębów, czy gra w scrabble.

Pamiętajcie, czynności wykonywane wspólnie, są bardzo ważne dla związku. Dają poczucie bezpieczeństwa, a to cementuje związek. Zima jest idealną porą roku na spędzenie wolnego czasu w domu, w miejscu, gdzie możecie czuć się swobodnie. Cały dzień przechodzić w piżamie, czy przeleżeć w łóżku. To czas na bycie sobą i ze sobą!

Jeśli jeszcze tego nie wiecie, to teraz jest moda na lepszy związek, a szczęśliwe pary nie lubią dramatów, są życzliwe, lubią rytuały i nie gromadzą. Co mamy na myśli? Dowiesz się, zaglądając do papierowego, styczniowo-lutowego wydania magazynu Women’s Health. Już w kioskach!

Modele ubrani są w:

Ona:

  • szlafrok Reserved -129,99 zł
  • stanik Reserved - 29,99 zł

On:

  • koszula KappAhl - 149,99 zł

Zdjęcie (fotograf: Grzegorz Gołębiowski, stylizacja: Dominika Gawłowska, make up/fryzury: Agata Dobosz/Rysena, scenografia: Donata Kaufhold, modelka: Adrianna/United For Models, model: Maciej P/ United For Models. Podziękowania dla IKEA WROCŁAW za udostępnienie przestrzeni do realizacji sesji zdjęciowej)

 

Produkty z kategorii: szlafroki damskie znajdziesz w sekcji WH Zakupy: Szlafroki damskie

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij