[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Jak flirtować skutecznie [ściąga z podrywania]

Flirtowanie to gra. Ustalamy, jakie są jej zasady i zdradzamy mistrzowskie taktyki. Dowiedz się, jak zostać mistrzynią podrywu.

jak flirtować z facetem Flirtowanie jest sztuką, której Cię nauczymy.

Przepytałyśmy ekspertów, którzy na co dzień zajmują się mową ciała, by zdradzili nam kilka patentów na skuteczne przekazanie za pomocą języka ciała tego, czego nie chcemy przekazywać wprost słowami. Poza tym przejrzałyśmy najnowsze badania dotyczące flirtów i zapytałyśmy w ankiecie o Wasze skuteczne sposoby na udana randkę. Najciekawsze informacje znajdziesz poniżej.

Dobry plan

REKLAMA

Jakiś przystojniak w barze wpadł Ci w oko? Nawiąż z nim kontakt wzrokowy. Powoli policz do trzech, uśmiechnij się i dopiero wtedy ruszaj do ataku. Sprawdziłam. Działa.

W górę serca!

Dobry stanik podnosi nie tylko biust, ale i pewność siebie. I to aż o 75%! Badania przeprowadzone na University of Manchester wykazały, że odpowiednia bielizna sprawia, że czujemy się atrakcyjniejsze. Nawet jeśli on jej nie widzi.

Bielizną możesz poprawić swoja figurę lub wręcz przeciwnie: pogorszyć sprawę. Określ typ swojej sylwetki i dobierz najlepszą bieliznę – będziesz czuć się seksownie i wygodnie. Sprawdź, jak dobrać bieliznę do figury.

Mowa ciała – wyraża więcej niż tysiąc słów

Marni Kinrys, specjalistka od komunikacji niewerbalnej, tłumaczy, jak wysłać komunikat bez użycia słów.

 • Pokaż mu, że dobrze się bawisz.
  Zrób to: Muśnij jego dłoń lub delikatnie dotknij ramienia.
  Nie to: Przenoszenie punktu ciężkości z jednej nogi na drugą sprawia, że wyglądasz, jakbyś się nudziła.

 • Spraw, by poprosił o Twój numer.
  Zrób to: Stań na wprost (stopy skieruj w jego stronę). To sygnał, że jesteś zainteresowana kolejnym spotkaniem.
  Nie to: Unikaj stania lub siedzenia u jego boku.

 • Pokaż, że nie chcesz być tylko jego kumpelą.
  Zrób to
  : Subtelnie muśnij okolice swojej szyi.
  Nie to: Nie klep go po plecach. Faceci odbierają to jako kumpelstwo, a tego chcesz uniknąć.

Red is bad?

72% kobiet i 65% mężczyzn, stojąc na światłach, szuka kontaktu wzrokowego z innymi kierowcami lub pasażerami. Może i na zielonej fali przejedziesz szybciej, ale pamiętaj, że czerwony od zawsze był kolorem flirtu.

Gorąca linia

Masz już jego numer? Teraz poznaj zasady SMSowego flirtu.

 1.  Na jedną jego wiadomość odpowiadasz tylko raz.
 2.  SMS-y to nie eseje. Twoje wiadomości powinny być zwięzłe (a już na pewno krótsze niż jego).
 3.  Bądź odważna („Wczoraj mi się śniłeś. To był bardzo przyjemny sen…”).
 4.  Nie przesadzaj z buźkami i skrótami. Nie dla wszystkich są zrozumiałe.

Zalecanki macanki

Badacze z Northern Illinois University donoszą, że mężczyźni często za dużo sobie wyobrażają i najzwyklejszy flirt mogą potraktować jak zaproszenie do seksu. Flircik w pracy Według naukowców niewinne flirtowanie w pracy poprawia stosunki koleżeńskie i zwiększa poziom szczęścia, zmniejszając jednocześnie stres.

Zobacz też; Jak flirtować z facetem? 10 wskazówek WH

Wasze patenty

Jedna z naszych Czytelniczek w ankiecie dot. pierwszej randki napisała: „Przed randką w odpowiedni nastrój wprawia mnie energetyczna muzyka, a pewności siebie dodają zmysłowe perfumy”.

WH 11/2016

Komentarze

 (6)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij