[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Jak flirtować? Co ma wiek do orgazmu, a czekolada do libido? [WH NEWS]

 Flirtowanie jest sztuką, więc jeśli podczas urlopu lub w innej sytuacji jakiś przystojniak wpadnie Ci w oko, to podpowiadamy, co zrobić, aby niewinny flirt przerodził się w gorące uczucie.

fot.shutterstock.com

Flirtowanie to sztuka

Badania pokazują, że flirtowanie nie tylko może przesądzić o sukcesie randki, ale może też zadziałać lepiej niż to, jak będziesz na niej wyglądała. Dodatkowo z badań psychologów z Uniwersytetu Kalifornijskiego wynika, że mężczyznom częściej przytrafia się miłość od pierwszego wejrzenia. Dlatego do dzieła!

Aby złapać go w swoje słodkie sidła postaw na seksowny uśmiech i na kontakt wzrokowy. Podczas rozmowy przechylaj głowę do przodu i spoglądaj nieco do góry: taka postawa jest bardziej kobieca, dlatego działa na mężczyzn.

REKLAMA

Nikogo nie trzeba przekonywać, że flirtowanie to świetna zabawa, która poprawia nasze samopoczucie. Co ciekawe wpływa także na nasze zdrowie. Okazuje się, że ci, którzy flirt traktują niemal jak sport, lepiej się czują. Mają więcej krwinek białych w organizmie, a to właśnie oznacza, że są zdrowsi. 

SPRAWDŹ: Jak flirtować z facetem? 10 wskazówek WH

Co ma wiek do orgazmu? 

Z ankiety przeprowadzonej wśród 2600 użytkowniczek aplikacji Natural Cycles, kobiety mają najlepsze orgazmy, czują się najbardziej atrakcyjne i najmocniej cieszą się seksem właśnie po 36 urodzinach.

W grupie pań powyżej 36 r.ż. aż 86% w ciągu ostatniego miesiąca spędziło naprawdę upojną noc. Wśród młodszych udanym seksem cieszyło się 76%. Też nieźle, a przecież będzie lepiej.

Słodka pokusa i Twoje libido

Unikasz słodyczy jak ognia, bojąc się, że przytyjesz? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Otóż jedzenie kilku kostek czekolady dziennie, tej prawdziwej, gorzkiej (powyżej 70% kakao - ona nie tuczy) podnosi libido.

Czekolada jest znakomitym afrodyzjakiem. Zawiera fenyloetyloaminę, która poprawia nastój, oraz magnez, który pomaga się zrelaksować i odprężyć. A to jest najważniejszy klucz do wejścia w odpowiedni nastrój i udanego seksu.

ZOBACZ TAKŻE: Równoczesny orgazm - jak do tego dojść?

(WH 07/2017)

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij