[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.8

Naturalne afrodyzjaki - sposoby na lepszy seks

Wspomagaczom mówimy „tak”. Ale oczywiście tym naturalnym. Zobacz, co jeszcze oprócz czerwonego wina, lubrykantów i masturbacji jest gwarantem dobrego seksu i prostą drogą do osiągnięcia orgazmu. 

seks, para fot. shutterstock.com

1. Czerwone wino

Czerwone wino jest lepsze niż szampan. Nie dość, że zdrowsze, to okazuje się, że jego miłośniczki uprawiają seks o 25% częściej. Dwie lampki wina przed pójściem do łóżka zdziałają cuda.

REKLAMA

Sprawdź, jakie jeszcze korzyści możesz czerpać z picia wina.

2. Inicjatywa

Kto powiedział, że to facet ma zawsze występować w roli petenta i namawiać Cię na seks? Od czasu do czasu sama przejmij inicjatywę. Świadomość, że jesteś panią sytuacji, podnieca.

3. Planowanie

Spontan jest dobry w komediach romantycznych. W życiu, według seksuologów, lepiej sprawdza się planowanie – jeżeli wiemy, że się to wydarzy dzisiaj, to przez pół dnia jesteśmy w stanie lekkiego podniecenia. I wieczorem szybciej osiągniemy orgazm.

4. Nawilżanie

Nie żałuj na lubrykanty, najlepiej takie na bazie wody (do kupienia w aptece). Dobry seks to mokry seks.

5. Masturbacja

Śmiało! Kobiety, które się częściej masturbują, lepiej znają swoje ciało, swoje reakcje i na ogół mają mniej problemów z osiągnięciem orgazmu z partnerem.

6. Gadżety

Wspomniana już Debby Hebernick dowodzi, że 75% kobiet, które zaczęły używać wibratora jako elementu gry wstępnej, chętniej uprawia seks i częściej szczytuje.

Sprawdź pozostałe porady i dowiedz się, jak mieć naprawdę dobry seks.

WH 09/2015

Produkty z kategorii: elektronika znajdziesz w sekcji WH Zakupy: gadżety

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij