REKLAMA

Naturalne afrodyzjaki - sposoby na lepszy seks

Wspomagaczom mówimy „tak”. Ale oczywiście tym naturalnym. Zobacz, co jeszcze oprócz czerwonego wina, lubrykantów i masturbacji jest gwarantem dobrego seksu i prostą drogą do osiągnięcia orgazmu. 

seks, para fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

1. Czerwone wino

Czerwone wino jest lepsze niż szampan. Nie dość, że zdrowsze, to okazuje się, że jego miłośniczki uprawiają seks o 25% częściej. Dwie lampki wina przed pójściem do łóżka zdziałają cuda.

REKLAMA

Sprawdź, jakie jeszcze korzyści możesz czerpać z picia wina.

2. Inicjatywa

Kto powiedział, że to facet ma zawsze występować w roli petenta i namawiać Cię na seks? Od czasu do czasu sama przejmij inicjatywę. Świadomość, że jesteś panią sytuacji, podnieca.

3. Planowanie

Spontan jest dobry w komediach romantycznych. W życiu, według seksuologów, lepiej sprawdza się planowanie – jeżeli wiemy, że się to wydarzy dzisiaj, to przez pół dnia jesteśmy w stanie lekkiego podniecenia. I wieczorem szybciej osiągniemy orgazm.

4. Nawilżanie

Nie żałuj na lubrykanty, najlepiej takie na bazie wody (do kupienia w aptece). Dobry seks to mokry seks.

5. Masturbacja

Śmiało! Kobiety, które się częściej masturbują, lepiej znają swoje ciało, swoje reakcje i na ogół mają mniej problemów z osiągnięciem orgazmu z partnerem.

6. Gadżety

Wspomniana już Debby Hebernick dowodzi, że 75% kobiet, które zaczęły używać wibratora jako elementu gry wstępnej, chętniej uprawia seks i częściej szczytuje.

Sprawdź pozostałe porady i dowiedz się, jak mieć naprawdę dobry seks.

WH 09/2015

Produkty z kategorii: elektronika znajdziesz w sekcji WH Zakupy: gadżety

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA