[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ
13OCEŃ
3.6

Długotrwały związek vs. nawyki singielki

Kiedy zdecydowałaś się stworzyć z nim związek, być może nie przypuszczałaś, że będziesz musiała zmienić wiele ze swoich dotychczasowych przyzwyczajeń. Oto lista singielskich nawyków, które musisz pożegnać.

para, związek, kuchnia, gotowanie fot. shutterstock.com

Oto lista 5 singielskich nawyków do wymiany

1. Pobudka

REKLAMA

Kiedyś: Twój budzik w telefonie dzwonił przez 10 minut, zanim wreszcie wstałaś.

A teraz: Raczej nie chcesz zrywać ukochanego o świcie, skoro on dzisiaj idzie dopiero na 10 do pracy. Jeżeli czujesz ukłucie zawiści, pamiętaj, że w związku działa zasada rewanżu.

2. Imprezy

Kiedyś: Bez konsultacji z nikim zapraszałaś znajomych do siebie na cały weekend.

A teraz: Spróbuj odwrócić tę sytuację, a zrozumiesz, że swojego partnera należy jednak wcześniej uprzedzić. W końcu to też jego dom. Miło by było go zapytać, czy nie ma innych planów.

3. Wakacje

Kiedyś: Szybko podejmowałaś decyzje: „Na weekend jadę do SPA, a w zimie na obóz jogi”.

A teraz: Czasownik zmienia się z „jadę” na „jedziemy”. Czas na kompromis. Zadaj sobie pytanie: wolisz być sama tam, gdzie chcesz, czy ze swoim facetem, w miejscu wybranym kompromisowo?

4. Spotkania rodzinne

Kiedyś: Uważałaś to za oczywiste, że jesteś na wszystkich rodzinnych imprezach.

A teraz: On też ma rodzinę. I czasami warto zrezygnować z urodzin dziecka kuzynki na rzecz kolacji u jego rodziców. Skoro sama jesteś rodzinna, to ciesz się, że rodzina się powiększa.

5. Życie łóżkowe

Kiedyś: Chętnie opowiadałaś w babskim gronie o swoim życiu seksualnym.

A teraz: Musisz się pogodzić z tym, że życie singielki pod względem przygód seksualnych jest zabawniejsze. Nikt nie chce słuchać wynurzeń mężatki z 7-letnim stażem. I dobrze: Twój facet też by tego nie chciał.

I jeszcze coś...

Aby utrzymać erotyczne napięcie w związku, trzeba czasem się od siebie oddalić. Czujesz się stłamszona w związku? A może sama też nie dajesz odetchnąć swobodnie swojemu partnerowi? Kontrolujesz i komentujesz każdy jego krok? Warto uświadomić sobie, że trzymanie się nawzajem na krótkiej smyczy katastrofalnie wpływa na wzajemną atrakcyjność seksualną.

Przeczytaj też koniecznie, jak w długotrwałym związku pozostać sobą.

WH 03/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij