[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Długotrwały związek: Sprawdź, czy do siebie pasujecie.

Miłość odbiera rozum, ale gdy tylko minie pierwsza faza zakochania, może się okazać, że kompletnie do siebie nie pasujecie. Czy ten związek ma szansę przetrwać? Sprawdź, czy zgadzacie się w tych trzech kwestiach.

długotrwały związek fot. shutterstock.com

1. Podobne wartości

Jeżeli na przykład jesteś wegetarianką i ekolożką, nie będziesz szczęśliwa z facetem, który nie widzi nic złego w strzelaniu sarenkom między oczy. Na początku znajomości erotyzm nas zaślepia. Wydaje nam się, że jesteśmy podobniejsi do siebie, niż jest w istocie (tak Matka Natura dba o to, żeby ludzkość nie wymarła). Ale nie lekceważ różnic w poglądach i wyznawanych systemach wartości. One kiedyś mogą sprawić, że wyrośnie między wami mur.

2. „Nasze” ważniejsze niż „moje”

Niemożność wyzbycia się egocentryzmu rozwaliła niejeden związek. Szukaj faceta, który nie jest sam dla siebie pępkiem świata. Który często mówi „my”, zamiast „ja”. Gdy planuje coś na przyszłość, to nie jest to raczej samotna wyprawa na Syberię, ale wszystkie jego plany uwzględniają Ciebie. Szukaj takiego, który umie iść na kompromis i nie rywalizuje z Tobą o to, „czyje na wierzchu”. Wieczni chłopcy bywają cholernie pociągający, ale w większości przypadków są egoistami. Jak to dzieci. Rozsądna dziewczyna stawia na dorosłych facetów.

REKLAMA

3. Ambicje

Nie ma nic złego w robieniu kariery, zarabianiu pieniędzy albo w życiowym minimalizmie. Ludzi uszczęśliwiają różne rzeczy. Ale gdy rozmijamy się z partnerem w kwestii życiowych ambicji, czeka nas nieuchronny kryzys. Dlatego to jedna z tych rzeczy, w których powinniśmy być dogadani. Ideały nie istnieją. Ale to nie oznacza, że mamy się godzić na byle co. Oto, czego stanowczo nie można odpuszczać, gdy szukamy faceta na życie.

WH 03/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij