[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Dlaczego Twój partner nie ma ochoty na rozmowę po seksie? [seksualne newsy WH]

Co powinien jeść Twój partner, jeśli chcesz szybko zajść w ciążę? Dlaczego on nie ma ochoty na przytulanki po seksie i co ma cukier do udanej randki? Na te i inne pytania odpowiedzi szukali nasi redaktorzy.

para, przytulanie fot. shutterstock.com

Kochający, ale mrukliwy

Twój partner nie ma ochoty na rozmowę po stosunku? To nie jego wina. Jak donoszą badacze z University of Connecticut, mężczyźni z wysokim poziomem testosteronu generalnie rzadziej są skłonni do tego rodzaju dyskusji, a jeżeli już im się one zdarzają, często wypowiadają się krytycznie. Może lepiej po prostu przytulać się bez słowa... Ochota na sen po stosunku to normalka. Gorzej, gdy zmorzy go przed...

REKLAMA

przepisy na drinki fot. shutterstock.com

Eliksir miłości

Jak wynika z badań przeprowadzonych na Ohio University, po wypiciu słodkiego drinka mamy większą ochotę, aby zakończyć randkę w łóżku. Naukowcy tłumaczą, że to nie tylko efekt alkoholu, ale oddziałującego na mózg cukru. Weź to pod uwagę, gdy następnym razem będziesz decydować, czego chcesz się napić. Możesz też wypróbować któryś z naszych przepisów na drinki.

awokado fot. mustiki 2015/shutterstock.com

Jego potencjał

Jeżeli staracie się o dziecko, zwróć uwagę partnerowi na to, co je. Okazuje się, że świeże owoce i warzywa, które zawierają pestycydy, mogą niekorzystnie wpływać na produkcję spermy („Human Reproduction”). Oto krótka lista produktów, po które warto i nie warto sięgać.

Nie warto

  • jabłka
  • truskawki
  • winogrona
  • seler

Warto

udany związek, romantyzm a emancypacja Czy potrzebujemy jeszcze romantyzmu?

82 tyle procent przyjaciół od seksu dalej pozostaje w bliskiej relacji, gdy rezygnują z miłosnych igraszek („Archives of Sexual Behavior”). Zdaniem badaczy kluczem do sukcesu jest wyznaczenie jasnych granic.

WH 06/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij