Czy rozmiar ma znaczenie? Sprawdziłyśmy [WH News]

Newsy do codziennego stosowania. Popij kawą.

ogórki leżące w rzędzie Shutterstock

Przeprowadziłyśmy wśród was ankietę, co sądzicie na temat rozmiarów męskich penisów. Zebrałyśmy różne ciekawe informacje. M.in. czym facet może nadrobić, jeśli nie jest hojnie obdarzony. Znasz kogoś takiego? Może warto mu dyskretnie podsunąć wyniki...

A oto wyniki:

  • 3% pozycją społeczną
  • 7% poczuciem humoru
  • 11% inteligencją
  • 38% dłońmi i językiem
  • 41% techniką

2%

W tylu seksgadżetach przebadanych przez Swedish Chemicals Agency znalazły się substancje groźne dla zdrowia. Dla porównania: 15% zabawek dla dzieci zawierało zakazane składniki.
Łzy szczęścia? 7 Okazuje się, że nawet 46% z nas zdarzy się w ciągu życia płakać po seksie. I to nawet jeśli stosunek był super, a relacje z partnerem mocne. Jak podaje „Journal of Sexual Medicine”, dzieje się tak z powodu wahania poziomu hormonów po orgazmie. Może to powodować melancholię, nerwowość i płaczliwość. My kobiety jesteśmy jednak skomplikowane.

Kermitsutra

Inspirację można czerpać z najróżniejszych źródeł. Przykładowo naukowcy z University of Delhi odkryli ostatnio, że żaby bombajskie kopulują na 7 sposobów i wykazują się przy tym niezwykłą pomysłowością. Badacze seksualności ludzkiej pomyśleli, że jedna z tych pozycji: „dosiad grzbietowy” to ciekawe urozmaicenie. Jak wygląda? Zamiast kochać się na pieska, oprzyj kolana o poduszkę, plecy wyprostuj, a rękoma złap się oparcia łóżka. Twój partner jednocześnie będzie mógł Cię kochać i całować w kark.

Istnieje jeszcze druga odmiana tej pozycji. Wkładasz pod brzuch dwie albo trzy poduszki, a nogi rozkładasz na zewnątrz.

ZOBACZ TEŻ: Przepis na większą radość w łóżku

REKLAMA