[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Czy on Cię zdradza? [test WH]

Jak pokazują badania, prawie połowa Polaków ma za sobą skok w bok. Jak rozpoznać zdradę? Niektóre sygnały mogą wskazywać na to, że on jest Ci niewierny. Rozwiąż nas test, poznaj oznaki zdrady i dowiedz się, jakie jest ryzyko, że on Cię zdradza.

zdrada fot. shutterstock.com

Wierność chyba nie jest w modzie. Z badań przeprowadzonych przez CBOS wynika, że aż 42% Polaków ma na koncie skok w bok. A pomyśl, ile osób się nie przyznało... Oczywiście można też spojrzeć na te liczby okiem optymisty i cieszyć się, że aż 6 z 10 osób jest wierna, ale… No właśnie. Do której grupy należy Twój facet? Niektóre sygnały mogą z dużą dozą prawdopodobieństwa wskazywać, że on ma coś na sumieniu. Odpowiedz na 7 pytań i sprawdź, jak duże jest ryzyko, że jesteś zdradzana.

REKLAMA
Rozpocznij TEST

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij