[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Co zwiększa powodzenie u mężczyzn i inne ciekawostki o seksie

Jaka cecha zapewnia nam powodzenie u facetów? Która kobieca pasja jest według panów najseksowniejsza? Jak pisanie sprośnych wiadomości wpływa na ich nadawcę? Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejna garść ciekawostek dotyczących seksu i związków.

fot. Getty Images

Dobry wybór

Altruizm nie tylko pozytywnie wpływa na zdrowie, ale także zapewnia nam powodzenie u płci przeciwnej. W British Journal of Psychology czytamy, że ludzie płci obojga najchętniej umawiają się z osobami, które bezinteresownie pomagają innym. Bycie dobrym naprawdę się opłaca.

Zobacz także, jak świadomie wywierać wrażenie na facetach oraz jak flirtować z mężczyzną.

REKLAMA

globus fot. shutterstock.com

Gorące zainteresowania

Okazuje się, że Twoje hobby może mieć wpływ na to, jak oceniają Cię mężczyźni. Ciekawy raport na ten temat opublikowano w „Journal of Creative Behavior”. Naukowcy przepytali panów, które kobiece pasje są najseksowniejsze. Oto wyniki:

  • podróże,
  • uprawianie sportu,
  • malowanie,
  • granie w zespole,
  • fotografowanie,
  • ogrodnictwo,
  • dekoracja wnętrz.
fot. Getty Images

Słodkie świństewka

Pewnie wiesz, jak napisanie wyuzdanego esemesa czy e-maila wpływa na Twojego partnera. Ale czy zauważyłaś, co dzieje się z Tobą? Eksperci z University of Nevada zaobserwowali, że sprośna wiadomość przyspiesza puls zarówno odbiorcy, jak i nadawcy!

W dodatku – pisząc – mamy ograniczone środki wyrazu, dlatego jesteśmy zdecydowanie bardziej dosłowne. Przypomnij sobie o tym, gdy będziesz miała ochotę naprawdę zaszaleć.

 

seks, para fot. shutterstock.com

62%...

...kobiet przyznaje, że lubią, gdy ich mężczyzna podczas seksu głośno wyraża swoje zadowolenie. Twój partner jest milczkiem? Pytaniami: „Lubisz to?” czy „Chcesz więcej?” zachęcisz go do większej ekspresji.  

WH 10/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij