Co mężczyźni lubią w łóżku? 7 rzeczy, o których powinnaś pamiętać

Mówi się, że mężczyźni są prości w obsłudze, a kobiety to te skomplikowane. Okazuje się, że my wcale tak łatwo z nimi nie mamy i wcale nie wiemy o nich wszystkiego, jak nam się wydaje. Przygotowałyśmy dla Ciebie kilka ciekawostek, o których on chciałby, żebyś wiedziała. 

Shutterstock

1. Szybki numerek 

Okazjonalny szybki numerek w niespodziewanym momencie jeszcze nikomu nie zaszkodził. W taki sposób dodamy naszemu związkowi trochę pikanterii. Dlaczego faceci lubią szybkie numerki? Na to pytanie odpowiedzieli nam, już jakiś czas temu, czytelnicy zaprzyjaźnionego czasopisma Men’s Health. Tutaj znajdziecie kilka, najciekawszych odpowiedzi. 

2. Faceci nie mają podzielności uwagi 

Nie wymagaj od niego, że podczas uprawiania seksu, będzie Cię całował, a w dodatku wyznawał Ci miłość. Nie ma szans. Mężczyzna lubi konkret, a jego cel to skupienie się na jednej czynności, którą chce wykonać porządnie, najlepiej jak potrafi. 

3. Nie pokazuj, że każde jego posunięcie sprawia Ci przyjemność

Bądź naturalna, daj mu odkryć, co tak naprawdę Cię podnieca albo po prostu jasno mu to powiedz. On uwielbia wskazówki, chce, żeby było Ci jak najlepiej. Jeśli pokażesz, że każdy jego ruch sprawia Ci taką samą przyjemność, to wprawisz go w zakłopotanie, a on nie będzie wiedział, na czym ma się skupić. 

4. Nie lituj się nad nim 

Nie chodzi nam o to, że masz być brutalna w łóżku. Wyobraź sobie sytuację, że jesteście w łóżku, namiętnie się dotykacie i całujecie, a jego penis nagle opada. Tak się dzieję i najgorsze co możesz zrobić w tej sytuacji to przestać go całować, żeby powiedzieć „Oj, nie martw się kochanie, wszystko jest w porządku”. Dla niego zdecydowanie nie jest w porządku, kiedy tak mówisz. Jego męskość została w tym momencie mocno urażona i wcale nie ma już ochoty na dalsze gry. Zamiast pobłażliwego głaskania i litowania się nad nim, kontynuuj namiętny pocałunek albo zrób mu masaż pleców. Chodzi o to, żeby pokazać mu, że jego brak erekcji wcale nie jest przeszkodą i wciąż kochasz go tak samo. 

5. Pokaż mu jak się masturbujesz 

To pomoże mu zrozumieć, czego tak naprawdę pragniesz. Facet chce sprawić, że będzie Ci z nim najlepiej, dlatego chętnie się od ciebie nauczy. Pamiętaj, żeby nie przesadzić i nie organizuj wieczornej lekcji seksu. Kiedy facet prosi Cię, abyś sama się przed nim zabawiła, to nie dlatego, że jest leniwy – robi to dla Ciebie. Oni w ten sposób szukają pewnego rodzaju inspiracji. Kolejna sprawa to fakt, że taki widok (niektórych facetów) po prostu podnieca, więc dlaczego miałabyś odbierać mu tę przyjemność? Uważaj tylko, aby nie pokazać mu, że jest Ci lepiej samej ze sobą. Pokaż mu jak to robić, ale zapewnij go w tym, że z nim jest zdecydowanie lepiej. 

6. On też czasem bywa zmęczony

Jeżeli on nie ma ochoty na seks, to nie znaczy, że już Cię nie kocha i że przestałaś mu się podobać. Choć ciężko nam to czasem zrozumieć, facet to też człowiek i ma prawo być zmęczony. Kiedy mężczyzna powie Ci, że jest zmęczony i dzisiaj już nie ma siły na seks, to nie oskarżaj go, nie obrażaj się i nie szukaj ukrytych powodów, dla których nie ma ochoty na seks. To nie jest zagadka. On jest po prostu zmęczony. 

7. Nie przesadzaj z pieszczotami 

Każdy facet jest inny, ale większość z nich niestety nie lubi godzinnych pieszczot, całowania po brzuchu, czy szyi. On czasem chce po prostu konkretów. To jest moment na kompromisy. My kochamy pieszczoty, ale czasem musimy odpuścić. Zanim podejmiesz decyzję o wycofaniu się z długich czułości, porozmawiaj najpierw szczerze ze swoją drugą połówką i dowiedz się, czego pragnie. Może trafiłaś na typ mężczyzny, który uwielbia długie pieszczoty?

REKLAMA