[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Co jeść, żeby mieć większą ochotę na seks i inne ciekawostki o seksie

Dlaczego warto się przytulać? Jakie filmy podkręcają libido? Które produkty sprawią, że będziesz miała większą ochotę na seks? Jaki jest stosunek facetów do seksu oralnego? Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejną porcję ciekawostek dotyczących seksu. 

afrodyzjaki fot. shutterstock.com

Ponieważ w sieci dostępnych jest wiele specyfików, które mają wpłynąć na popęd seksualny, naukowcy postanowili wziąć je pod lupę. Jak wynika z analizy przygotowanej przez International Society of Sexual Medicine, wiele z reklamowanych produktów to zwykły humbug. Dobrze działa natomiast korzeń maca albo żeń-szenia. Aby odczuć ich pozytywny wpływ, musisz jednak przyjmować do 3 gramów afrodyzjaku dziennie.

Unikaj m.in. środków z muchą hiszpańską, które przyczyniają się do powstawania problemów z nerkami.

Sprawdź, co jeszcze spowoduje, że będziesz miała większą ochotę na seks i poznaj 10 sposobów na lepszy orgazm.

REKLAMA

REKLAMA

fot. Getty Images

Słodkie lekarstwo

Wszystkie wiemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć, ale teraz dostałyśmy dodatkową podpowiedź, jak to robić. Jak wynika z badań przeprowadzonych na Carnegie Mellon University, im więcej się przytulamy, tym mniejsze szanse, że zachorujemy. A jeśli już to się zdarzy, symptomy przeziębienia będą mniej dokuczliwe. To chyba najprzyjemniejsza kuracja na świecie!

REKLAMA

para fot. shutterstock.com

Filmowy zawrót głowy

Naukowcy z Maastricht University postanowili zbadać, jakie fi lmy podkręcają libido. Szybko wyszło na to, że w przypadku kobiet najlepiej sprawdzają się romantyczne, a najgorzej pornograficzne. Niestety, faceci mają dokładnie odwrotnie... 

REKLAMA

REKLAMA

Przyjemność ustami

21% mężczyzn nie chce sprawiać swojej partnerce przyjemności ustami, za to sami chętnie korzystają z tego rodzaju pieszczot (Sex Information and Education Council of Canada). Mamy tylko jedno pytanie: co jest nie tak z ty mi facetami? 

WH 04/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij