[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Afrodyzjaki: dieta a libido [WH seks]

Przyczyną spadku libido może być między innymi dieta. Jeśli brakuje w niej afrodyzjaków, to ochota na seks będzie mniejsza. Zobacz, co jeść, żeby pobudzić swoje pożądanie.

afrodyzjaki fot. shutterstock

Apetyt na seks

Twoje libido ostatnio nieco spadło? Przypomnij sobie, czy przypadkiem w zeszłym tygodniu nie zjadłaś za dużo cukru, smażonych potraw i po nieco zakrapianej imprezie nie wciągnęłaś powiększonego zestawu z fast foodu? No właśnie. Odpowiedź jest prosta: powyższe produkty do afrodyzjaków nie należą. Zmień dietę, a podkręcisz libido.

Jedz więcej jaj (są świetnym źródłem witaminy B6, która pomaga regulować poziom hormonów) i brzoskwiń (te soczyste owoce zawierają mnóstwo witaminy C, która podnosi ochotę na seks). Czekolada, jedzona oczywiście z umiarem, też sprawi, że Twoja ochota na seks wzrośnie. Ten smakołyk zawiera ponadto magnez, który pomoże Ci się zrelaksować i odprężyć. Jedz tę ciemną (najlepiej z 80-proc. zawartością kakao), bo nie tuczy i zawiera związek o nazwie fenyloetyloamina – substancję, która uwalnia w organizmie takie same endorfiny, jak seks.

Bardziej sexy w pończochach

Na Facebooku Women’s Health i Men’s Health opublikowaliśmy ankietę zatytułowaną „W pończochach, czy nago?”. Ku naszemu zaskoczeniu okazało się, że nie tylko faceci lubią, jak kobieta wkłada do łóżka pończochy, ale też płeć piękna przyznała, że noszenie pończoch je kręci. Zgodnie twierdzą, że ten element bielizny podkręca ich kobiecość i seksapil, poprawia pewność siebie i, co najważniejsze, czują męskie pożądanie. O zwycięstwie opcji „za pończochami” zdecydowało 69% głosów fanów MH i aż 90% komentarzy pod postem na fanpejdżu WH.

Trochę inspiracji

Aż 50% kobiet (według różnych źródeł), które wciągnęła lektura książek erotycznych, twierdzi, że ich życie seksualne znacznie się poprawiło i zainspirowało do pokonania barier w sypialni.

W górę i w dół

Według Bente Traenz University of Tromsö kobiece libido podlega zmianom nie tylko miesięcznym, ale też rocznym. Uważa się, że jest zależne od poziomu światła. Kobiety są najbardziej sexy wiosną, a mężczyźni jesienią. Kiedy się spotykają? Podobno od koniec roku, bo we wrześniu rodzi się najwięcej dzieci.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij