[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

5 pytań do The Chainsmokers

The Chainsmokers, czyli dwóch amerykańskich didżejów: Alex Pall i Drew Taggart. Sukces przyniósł im hit „Closer”, który zdobył ponad 116 mln wyświetleń na YouTube.

The Chainsmokers Women's Health Fot. Frank Apollonio

1. Czy kobiety Cię podrywają i czy to na Ciebie działa?

Drew Taggart (27 lat): Pewnie to robią. Jestem zwykle trochę zakręcony i mogę nawet nie zauważyć, że to jest podryw, więc trudno powiedzieć, czy to działa.

REKLAMA

2. Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś z miłości?

Alex Pall (31 lat): Zorganizowałem mojej byłej grę miejską w Nowym Jorku. Dałem jej wskazówki do rozwiązania zagadek w 20 lokalizacjach.

3. Jak się zachowujesz po rozpadzie związku?

Alex: Nie umiem się tak od razu od tego odciąć. Zastanawiam się i analizuję, co mogłem zrobić inaczej. Nastrój poprawiają mi siłownia, nowe hobby, ale przede wszystkim upływ czasu.

4. Rozmawiasz ze sobą, stojąc przed lustrem?

Drew: Próbowałem to robić. Nie czułem się wtedy sobą – bardziej jakbym odgrywał jakąś rolę. Poza tym to dziwne uczucie, kiedy mówisz sam do siebie.

5. Czy w ostatnim czasie byłeś naprawdę przerażony?

Alex: Boję się kanalizacji. Niedawno, jak brałem kąpiel u kumpla, obawiałem się, że coś wyjdzie z odpływu i mnie ugryzie. Myśl o tym nie pozwoliła mi się zrelaksować i zniszczyła całą przyjemność kąpieli.

Krótka seria (bo 5 pytań to zdecydowanie za mało)

 • Ostatnie śmieciowe jedzenie?
  Drew: Shake shack.
  Alex: Arbuzowe żelki.

 

 • Ostatni obejrzany serial (sezon)?
  Drew: „The OA”.
  Alex: „Narcos”.

 

 • W makijażu czy bez?
  Drew: Bez.
  Alex: Bez.

 

 • W bieliźnie czy nago?
  Drew: W bieliźnie.
  Alex: W bieliźnie.

 

 • Twój bohater?
  Drew: Barack Obama.
  Alex: Jestem wielkim fanem Childish Gambino, znanego jako Donald Glover.

Zobacz też koniecznie, co miał nam do powiedzenia na temat związków i kobiet Colin Farrel, a o czym opowiedział nam nasz rodzimy przystojniak – Piotr Stramowski.

WH 05/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij