[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

5 pytań do Joe Jonasa

Tym razem o związki i sprawy damsko-męskie przepytywałyśmy Joe Jonasa – piosenkarza, aktora, kiedyś członka grupy Jonas Brothers, teraz frontmana zespołu DNCE.

Joe Jonas fot. Getty Images

1. Zdradź nam coś, czego nikt o Tobie nie wie.

Potrafię utrzymać na nosie, stopie czy palcu niemal wszystko. Krzesło, rower – powiedz tylko co, a ja dam sobie radę.

REKLAMA

2. Najważniejsza rzecz, której nauczyłeś się w trakcie poprzednich związków?

Że życie jest za krótkie, aby chować urazę. Można być złym, ale pod koniec dnia lepiej dać sobie spokój i się dogadać.

3. Czy jesteś fanem publicznego okazywania uczuć?

Nie. Gdy naprawdę kogoś lubisz, czasami masz na to ochotę. Ale pewne rzeczy lepiej zachować dla siebie, robić je za zamkniętymi drzwiami. Szczególnie na początku relacji warto zwrócić na to uwagę.

4. Jak sobie radzisz, gdy ktoś złamie Ci serce?

Za każdym razem inaczej. Zdarzały się chwile, gdy pisałem piosenkę i to okazywało się pomocne. Albo spędzałem czas w otoczeniu rodziny i przyjaciół. W wielu przypadkach pomagał mi mój brat Nick.

5. Jest coś, co sprawia, że czujesz się niepewny?

Już nie. Chociaż nie tak dawno temu biegłem, przewróciłem się i uderzyłem w twarz. W dodatku wszystko wydarzyło się na scenie. Czułem się strasznie głupio, w końcu każdy mógł to zobaczyć. Ale co zrobić? Trzeba wzruszyć ramionami. Jestem w takim momencie swojego życia, że mogę się z tego śmiać.

Krótka seria (bo 5 pytań to jednak zdecydowanie za mało)

 • Najseksowniejsza cecha kobiety?
  Poczucie humoru i wyczucie stylu.
 • Z makijażem czy bez?
  Zdecydowanie bez.
 • Mała, grzeszna przyjemność?
  Donaty.
 • Piosenka, którą śpiewasz pod prysznicem?
  Lubię „Hotline Bling” Drake’a w wersji country.
 • W czym śpisz?
  W szortach na siłownię albo nago.
 • Co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę?
  Okulary przeciwsłoneczne w zupełności wystarczą. Będę się relaksował.

Na 5 pytań odpowiadali nam już m.in.:

WH 01-02/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij