[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

5 pytań do Henry'ego Cavilla

Jaka jest jego największa słabość? Czy wierzy w przeznaczenie? Po czym poznaje poważny związek? Jak wyglądają jego treningi? Woli brunetki czy blondynki? Henry Cavill odpowiada na nasze pytania.

Henry Cavill fot. shutterstock.com

Najlepsza rada odnośnie związków, którą słyszałeś?

Po prostu bądź sobą, bo nikim innym już być nie możesz.

REKLAMA

Wierzysz w przeznaczenie?

Nie. Kiedy poznałem Ellen Whitaker (Brytyjkę uprawiającą jeździectwo - dop. red.), czułem się wyjątkowo. Ale nie uważam, żeby to było przeznaczenie. (Może dlatego para rozstała się po kilkunastu miesiącach? - dop. red.).

Kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, że to poważny związek?

Gdy nienawidzę być daleko od niej. I gdy cieszę się, kiedy widzę, że przyszedł nowy SMS.

Jak wyglądają Twoje treningi?

Daję z siebie wszystko. Czasami myślę: „O Boże, przecież wiem, jakie to jest wyczerpujące”, ale za długo się tym nie przejmuję. Lubię ciężkie treningi, bo później czuję, że coś osiągnąłem. To ma przełożenie na wygląd, na sposób, w jaki poruszam się na ekranie. Zaraz za tym idzie pewność siebie.

Wyglądasz na twardego gościa, ale czy masz jakieś kobiece cechy?

Jestem bardzo wrażliwy, to pewne, ale wydaje mi się, że dzisiaj bycie męskim oznacza dobre rozumienie swoich emocji.

Blondynki, brunetki czy rude? Blondynki.

Zdrada jest do wybaczenia czy to koniec związku? Zdecydowanie koniec.

Największa słabość? Do pizzy i dobrych drinków. Nie powinienem sobie na nie zbyt często pozwalać.

Zobacz także, co opowiedział nam o sobie Colin Farrell i Piotr Stramowski.

WH 10/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij