[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

3 sposoby na lepszą grę wstępną

Dobra gra wstępna to skuteczny sposób na udany seks i wielokrotny orgazm. Zanim przejdziesz do dania głównego, pobudź apetyt przystawkami. Zobacz, co możesz zaproponować swojemu facetowi w dzisiejszym menu.

udany seks fot. shutterstock.com

Gorące pocałunki

Drażnij się z nim

Zacznij od leciutkiego obrysowywania czubkiem języka jego ust. Następnie rozchyl językiem jego wargi. Nie dotykając ustami jego ust, bawcie się swoimi językami w berka.

REKLAMA

Zimno i gorąco

Wyciągnij z zamrażalnika kostkę lodu i trzymając ją w ustach, przesuwaj ją po całym jego ciele. Dotyk lodu na rozgrzanej skórze wywołuje bardzo interesujące, podniecające wrażenie.  

Gorący oral

Magiczny masaż

Podczas pieszczenia partnera oralnie zacznij palcami masować to jego szczególnie unerwione miejsce między jądrami a odbytem. Masuj ruchem kolistym, lekko uciskając.

Francuski ucisk

Gdy jego penis znajduje się w Twoich ustach, przyciśnij go mocno językiem i od czasu do czasu przełknij ślinę. Tylko uważaj, bo ten ucisk i wrażenie ssania, gdy przełykasz, może zbyt szybko zakończyć sprawę.

Gorące prace ręczne i nożne

Skręt

Uchwyć jego penis u nasady za pomocą palca wskazującego i kciuka. Teraz palcami drugiej ręki delikatnie (delikatnie!) skręć główkę penisa w prawo, a potem w lewo. W miarę jak podniecenie partnera narasta, możesz przyspieszać ruchy.

Praca stóp

Niezła zabawa, gdy siedzicie sobie przy stole. Na stole pełen Wersal, a pod stołem Twoje stopy (bez szpilek) wykonują masaż okolic jego krocza, zataczając coraz mniejsze okręgi dookoła centrum. W restauracji upewnij się, że obrus jest odpowiednio długi. 

Sprawdź także, co oni myślą w łóżku i jak czerpać z seksu jeszcze więcej korzyści.

WH 09/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij