[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

10 rzeczy, o których kobiety myślą podczas fellatio

Nie zawsze podczas seksu jesteśmy rozgrzane tak bardzo, że myślimy tylko o nim. Tak samo jest podczas fellatio. Przeczytaj, jakie myśli wpadają do głów innym kobietom podczas sprawiania oralnej rozkoszy swoim partnerom.

Udany seks, udany związek W seksie oralnym nie ma nic uwłaczającego dla kobiety. Ba! To Ty masz kontrolę.

1. "Jestem zmęczona, a tak pójdzie szybciej."

Wszystkie to przerabiałyśmy, ale nie ma w tym nic złego. Zresztą założymy się, że taki sposób finalizacji całej sprawy mu nie przeszkadzał. I wilk, ekhm, syty, i owca cała.

REKLAMA

via GIPHY

2. "Cholera! Penisy naprawdę nie są najpiękniejszą częścią ciała człowieka..."

No nie, nie są. Koniec tematu. 

via GIPHY

3. "Przygotuj się na erotyczną kolejkę górską. Będziesz wył z rozkoszy."

Być może epilog tego krótkiego opowiadania będzie poświęcony jemu, ale to Ty jesteś autorką i dzierżysz pióro. Ciesz się tym i czuj kontrolę.

via GIPHY

4. "Łapy precz od moich włosów!"

Panowie naoglądali się różnorakich filmów przyrodniczych, na których aktorki uwielbiają być szarpane za włosy i później próbują przenosić te doświadczenia do sypialni. Nie tędy droga. Poza tym jego ręka na Twojej głowie, kiedy jesteś bardzo zdeterminowana, by zamienić teorię wielkiego wybuchu w praktykę, po prostu przeszkadza.

via GIPHY

5. "Czy możemy włączyć coś rytmicznego? Na przykład Beyonce?"

Skoro muzyka pomaga efektywniej trenować, dlaczego miałaby nie pomagać skuteczniej dzielić się przyjemnością? Miej z tego też coś dla siebie.

via GIPHY

6. "Tak, wiem, że uwielbiasz, gdy bawię się Twoimi jądrami."

Bardzo słusznie, że w ogóle je zauważasz. Mężczyźni wprost kochają, gdy potrafimy się z nimi obchodzić, ale zanim zdecydujesz się na pieszczoty, zapytaj go , jakiego rodzaju zabawę lubi w tym areale. Dobry wywiad podstawą zwycięskich wojen. 

via GIPHY

7. "Wypowiedz moje imię!"

Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, część z nas lubi słuchać, jak podczas ostatniej prostej mężczyźni drżącym głosem wypowiadają (próbują?) nasze imiona. Im trudniej mu to wykonać, tym lepiej Ci poszło.

via GIPHY

8. "Powoli dostaję skurczy szczęki. Jak długo jeszcze!?"

Zdarzają się mężczyźni wyjątkowo odporni na nasze szermiercze umiejętności. Cóż, na dłuższą metę chyba wypada się z tego cieszyć, prawda?

via GIPHY

9. "Jestem w tym naprawdę dobra."

Każdy facet to doceni. Bez dwóch zdań. Dokładnie tak samo, jak Ty doceniasz mężczyzn, którzy wiedzą, jak sprawić kobiecie seksualną satysfakcję.

via GIPHY

10. "Moja kolej!"

Zasłużyłaś. Twoje ciało jest jak piękny instrument. Niech teraz on zagra na nim melodię rozkoszy.

via GIPHY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij