[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

10 oznak, że tkwisz w toksycznym związku

Bardzo trudno samej się zorientować, że tkwi się w niezdrowym związku. Jeżeli rozpoznajesz co najmniej kilka z poniższych zachowań, to może być dobry trop.

toksyczny związek fot. Shutterstock.com

Sygnał #1

Mówi, że Cię kocha, ale okazuje to w niezrozumiały dla Ciebie sposób.

Sygnał #2

Nie lubi, kiedy wychodzisz bez niego albo zajmujesz się swoimi sprawami.

REKLAMA

Sygnał #3

Często się z Ciebie śmieje, ale wcale Cię to nie śmieszy.

Sygnał #4

Czujesz, że to Ty jesteś odpowiedzialna za jego emocje.

Sygnał #5

Jest mnóstwo rzeczy, których nigdy nie powiedziałabyś swojemu partnerowi.

Sygnał #6

Starasz się łagodzić konfliktowe sytuacje, bo nie chcesz go rozjuszać.

Sygnał #7

Miewa bezpodstawne ataki zazdrości.

Sygnał #8

Odkąd z nim jesteś, czujesz się mniej wartościowa.

Sygnał #9

Często się za niego wstydzisz.

Sygnał #10

Twoi przyjaciele albo rodzina uważają, że to nie jest odpowiedni partner dla Ciebie.

ZOBACZ TEŻ: Przepis na miłość - jak stworzyć szczęśliwy związek, który przetrwa lata.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij