[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

SEKS / ZWIĄZKI

Dla każdej z nas seks jest ważnym elementem życia. Bo co to za życie bez seksu? A skoro jest tak ważny, sprawmy, by był również udany. W tym dziale znajdziesz porady seksualne, ciekawe pozycje oraz sposoby na podryw i flirtowanie. Nie zabraknie również ciekawostek związanych z seksem oraz męskiego spojrzenia na sprawy damsko-męskie. Masturbacja, kobiecy orgazm, seks analny, BDSM – przekonaj się, że dla nas nie ma tematów tabu. Do tego dorzucimy mnóstwo porad dotyczących tego, jak mieć szczęśliwy, długotrwały związek. Coś jeszcze? W dziale antykoncepcja, znajdziesz informacje na temat najskuteczniejszych i najnowszych metod zabezpieczania się przed niechcianą ciążą. Wszystko po to, byś czerpała z życia pełnymi garściami i cieszyła się udanym seksem.
1 2 3 ... 15
STRONA 1 z 15
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij