[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

ZDROWIE - CIĄŻA

Wiążąc się z mężczyzną, nawet jeśli na chwilę, musimy brać pod uwagę to, że seks może prowadzić do ciąży. Czasami upragnionej, czasami nie bardzo. Dlatego WH podpowiada, jak szybko zajść w ciążę, jak się przed ciążą zabezpieczyć, jeśli nie jesteś jeszcze gotowa na dziecko, co jeść, a czego lepiej nie, jakie są najlepsze pozycje w czasie ciąży itd. W tym dziale znajdziesz też porady dla młodych mam, które chciałby wrócić do formy po ciąży, dowiesz się, jakie są metody wspomagania zapłodnienia, gdy natura sobie nie radzi, oraz jak się zachować, gdy wszyscy wokół oczekują, że będziesz miała dziecko, a Ty jeszcze nie chcesz zostać mamą.
1 2
STRONA 1 z 2
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij