[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Tatuaż: jak wybrać wzór i przygotować się do tatuowania?

Chcesz zrobić sobie tatuaż? OK. Ale zanim zdecydujesz się na wizytę w salonie, przeczytaj tę instrukcję. Podpowiadamy, jak wybrać wzór tatuażu, kolor i miejsce oraz jak przygotować się do zabiegu i jak wygląda pielęgnacja już po sesji kłucia.

tatuaż fot. shutterstock.com

W USA do posiadania tatuażu przyznaje się co czwarty mieszkaniec, w Polsce fala popularności takiego ozdabiania ciała dopiero wzbiera – według badań Grupy IQS tatuaż ma 9% Polaków między 15. a 50. rokiem życia. Gdyby ograniczyć tę grupę do ludzi poniżej trzydziestki, prawdopodobnie odsetek ten wzrósłby znacznie.

Niestety, im więcej ludzi robi sobie tatuaż, tym więcej dokonuje nieprzemyślanych wyborów i w rezultacie trafi a do gabinetów, gdzie tatuaże się usuwa lub poprawia. Wg danych American Society for Dermatologic Surgery w USA liczba pacjantów zgłaszających się do lekarzy, by usunąć tatuaż, wzrasta co roku o 50%.

REKLAMA

Jeśli właśnie przymierzasz się do pierwszego lub kolejnego tatuażu, sprawdź, jak się przygotować i co wziąć pod uwagę, wybierając miejsce i czas akcji.

Wzór tatuażu

Do tatuażu podchodź tak, jak podchodzisz do zakupu samochodu. Zanim wejdziesz do salonu, poszperaj w necie, posprawdzaj opinie na forach, a jeszcze lepiej wybierz tego artystę, którego polecą Ci znajomi, którzy już u niego byli. Taka osobista rekomendacja jest najlepsza. Przejrzyj jego prace i zastanów się, czy ten styl Ci odpowiada i czy z wykonanymi przez niego tatuażami nie dzieje się nic złego.

Jeszcze lepszym pomysłem jest wybranie się na konwent tatuażystów, które odbywają się cyklicznie w większych miastach w Polsce (sprawdź na stronie tattookonwent.pl). Tam jest okazja do zapoznania się z twórczością artystów z innych ośrodków i praktycznie niewyczerpane źródło inspiracji. Pamiętaj, że tatuaż będzie zdobił Twoje ciało do końca życia, więc nawet jeśli trzeba pojechać gdzieś daleko, żeby zrobić ten naprawdę idealny, to warto.

1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij