[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Piwnica i garaż: zadbaj o bezpieczeństwo w domu

Nie truj się we własnym domu! W końcu powinien być Twoją twierdzą. Niestety, okazuje się, że najczęściej szkodzą praktycznie niewidzialne substancje lotne, zarodki pleśni i bakterie. Podpowiadamy, jak oczyścić z niechcianych substancji garaż i piwnicę.

garaż, dom Nigdy nie zostawiaj włączonego silnika w zamkniętym garażu!

Jeżeli jesteś szczęśliwą posiadaczką garażu, zadbaj, by nie doszło w nim do żadnej tragedii. Statystyki wykazują, że najczęściej szkodzą nam praktycznie niewidzialne substancje lotne, zarodki pleśni i bakterie. A tych pełno w ciemnych i chłodnych garażach oraz piwnicach. Sprawdź poniżej, jak oczyścić przestrzeń.

Samochód

REKLAMA

Jeśli masz garaż połączony z mieszkaniem, zadbaj o odpowiednie uszczelnienie drzwi – spaliny zawierają pół tablicy Mendelejewa, z czego znaczna część to substancje trujące.

I – chociaż tego chyba nie musimy wyjaśniać – nigdy nie zostawiaj włączonego silnika w zamkniętym garażu. To jeden ze skuteczniejszych sposobów nieplanowanego samobójstwa.

Ściany w kącie

W piwnicy często jest znacznie bardziej wilgotno niż na wyższych kondygnacjach, a to świetne warunki do rozwoju pleśni. To właśnie ona jest odpowiedzialna za charakterystyczny piwniczny zapach.

Jeśli odkryjesz plamy grzyba na ścianie, pozbądź się go, zmywając środkiem grzybobójczym. Oczywiście w gumowych rękawicach i maseczce na twarzy.

W Twoim domu nie tylko w garażu czy w piwnicy czają się niebezpieczeństwa. Pełna trujących toksyn i szkodliwych, alergennych substancji jest także twoja kuchnia, łazienka i salon. Żeby oddychać pełną piersią w mieszkaniu, najpierw sprawdź dom pod lupą WH.

Poznaj także 12 patentów na błysk, czyli nieoczywiste sposoby na sprzątanie.

WH 06/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij