[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.6

Na dobry sen – dobry materac. Poznaj SleepMed by Hilding Anders

Szkodzi nie tylko całkowity brak snu, lecz także jego niewłaściwa higiena, która skutecznie utrudnia procesy regeneracyjne. Zaniżona koncentracja czy wrażenie, że świat nieprzyjemnie pędzi, gorsze samopoczucie, zaburzenia gospodarki hormonalnej, a nawet spadek odporności – to tylko niektóre skutki kłopotów ze snem lub jego braku.

Na pewno znasz wersalki z babcinych salonów czyniewygodne, rozkładane łóżka, od których plecy bolą już na sam widok – jednym słowem, wciąż tak popularne, spanie na byle czym. Jednak sen to nie tylko kwestia komfortu, a przede wszystkim zdrowia i samopoczucia, szczególnie w dłuższej perspektywie. Masz wrażenie, że jakość Twojego wypoczynku pozostawia wiele do życzenia, a wyposażeniem sypialni rządzi przypadek? To idealny moment, żeby poznać markę SleepMed, która dba o zdrowy, bezpieczny i, co ważne, dostępny dla każdego sen.

Wsparcie od podstaw

Warto przyjrzeć się produktom medycznym, ponieważ mogą one służyć zdrowiu każdego użytkownika. Jeszcze skuteczniej pomogą zapobiegać zmianom zwyrodnieniowym czy odkręgosłupowym bólom szyi i głowy. Czujesz, że czas postawić na materac medyczny? SleepMed, czyli medyczna marka własna Hilding Anders, będzie strzałem w dziesiątkę.

Zdrowy i efektywny sen powinien być nie tylko odpowiednio długi – znaczenie ma przede wszystkim jakość nocnego odpoczynku, a nie jedynie czas jego trwania. Oznacza to, że sen będzie spełniał wszystkie swoje zadania dopiero, gdy wyśpimy się spokojnie i w odpowiednich warunkach. Jak to zrobić? Najlepiej z pomocą wygodnego i dopasowanego do naszych potrzeb materaca do spania.

Nowoczesne i ergonomiczne

Jeśli w swoich codziennych wyborach sięgasz po nowoczesne rozwiązania, docenisz materace piankowe. Termoelastyczne wypełnienie zapewnia komfort odpoczynku na najwyższym poziomie, a dopracowana technologia gwarantuje, że materac pozostanie czysty i suchy, a co za tym idzie higieniczny i bezpieczny. Dwa rodzaje pianek – termoelastyczna VitaRest® oraz wysokoelastyczna VPPHRSoft – wspierają kręgosłup i współpracujące z nim mięśnie, dzięki czemu odciążane są poszczególne partie ciała, a organizm szybciej się regeneruje. Te wyjątkowe właściwości znajdziesz w materacach medycznych SleepMed Comfort czy SleepMed Premium.

REKLAMA

Materace ortopedyczne mają prozdrowotne działanie, jednak powinno być ono poparte odpowiednimi badaniami, tak jak ma to miejsce w przypadku produktów SleepMed. Za ich skuteczność odpowiada innowacyjne Laboratorium SleepMed, a jakość potwierdza szwajcarski Certyfikat AEH, o czym więcej informacji znajdziesz na stronie www.sleepmed.pl. Materace medyczne spełniają najwyższe standardy higieny, ergonomii, właściwości termicznych i trwałości. Co to oznacza w praktyce? Śpisz wygodnie i bezpiecznie, a do tego na materacu o wielu strefach podparcia, optymalnie dopasowanym i sprzyjającym zachowaniu higieny w sypialni, a także objętym wieloletnią gwarancją. To ważne, ponieważ wybierasz raz i cieszysz się komfortem przez długie lata.

Sprawdzone rozwiązania

Cenisz wsparcie tradycyjnych sprężyn, ale nie chcesz rezygnować z komfortu? Musisz poznać materace hybrydowe, czyli te zaopatrzone w sprężyny i jednocześnie wypełnione pianką. Takie są materace SleepMed Hybrid Premium i Supreme. Sprawdzą się one doskonale przy większych obciążeniach, do tego, jak wszystkie produkty Hilding, są higienicznej bezpieczne, a także wykonane z nietoksycznych materiałów. Na szczególną uwagę zasługują materace hybrydowe z linii Plus, które – oprócz wygody i prozdrowotnego działania – zapewnią najbardziej spersonalizowane wsparcie,idealnie dopasowane do pozycji ciała podczas snu.

Wszystkie rozwiązania zastosowane w materacach SleepMed mają swoje źródło w pracach wyspecjalizowanego laboratorium i opiniach tysięcy zadowolonych użytkowników. Filozofia marki odpowiada natomiast za szczególną dbałość o najważniejsze parametry, by materace do spania jak najlepiej spełniały swoją rolę. Wygoda, higiena i bezpieczeństwo snu to podstawy dobrego samopoczucia i zdrowia. Zadbaj o nie z materacami medycznymi SleepMed.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij