[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Maski antysmogowe: jak się chronić przed zanieczyszczonym powietrzem

Jak ochronić się przed smogiem? To nie takie trudne. Zanim w pełni oczyścimy w Polsce powietrze, miną lata, ale nie musisz przecież wdychać wszystkich tych pyłów zawieszonych, które demolują Twój organizm. Wystarczy skorzystać z coraz bogatszej oferty masek, szalików i chust antysmogowych.

maska antysmogowa Maska antysmogowa nie jest sexy, ale kaszel i katar również.

Ze wszystkich stron napływają do nas informacje o zagrożeniu smogiem. Okazuje się, że żyjemy w kraju, w którym zanieczyszczenie powietrza jest największe w Europie, a wyjście na ulicę w niektóre dni jest tak samo szkodliwe jak palenie papierosów.

Ćwiczysz, zdrowo się odżywiasz, nie masz nałogów – krótko mówiąc robisz wszystko, co można, żeby żyć jak najdłużej i w jak najlepszej formie, a głupie niewidzialne pyłki niweczą Twoje wysiłki. Bo zanieczyszczenie powietrza szkodzi nie tylko Twoim płucom, ale także Twojemu sercu, mózgowi i skórze – tak tak, skóra też cierpi!

Przeczytaj raport specjalny WH na temat wpływu smogu na zdrowie.

Tę ostatnia możesz chronić specjalistycznymi kremami (więcej w styczniowym numerze WH), a pozostałe narządy – serce, tętnice, płuca, mózg i inne – zakrywając usta i nos maską.

Nie martw się, nie musisz wyglądać jak chirurg w trakcie operacji. Producenci zauważyli niszę i w tej chwili w sprzedaży są już dostępne chusty, szaliki i maski, które zatrzymają znakomitą większość fruwających w powietrzu niebezpiecznych pyłów.

Owszem, chodzenie w masce nie jest może zbyt sexy, ale kaszel i katar również nie bardzo. Zakładaj maskę zwłaszcza wtedy, gdy stężenie pyłu zawieszonego jest wysokie, a Ty postanowisz jednak ćwiczyć na zewnątrz. Fajne maski przeciwpyłowe kupisz na www.respro.com.pl, www.emaska.pl, czy antysmogowe.pl (znajdziesz je poniżej).

Jeśli wolałabyś się nie rzucać w oczy, możesz zamówić szalik antysmogowy. To coś dla dziewczyn, które za żadne skarby nie założą maski – firma Scough produkuje szaliki z filtrem węglowym. Wysyłają je do Polski (www.scough.com). W ostateczności użyj zwykłego szalika, chusty lub golfu  są mniej skuteczne, ale lepsze niż nic.

Zobacz sama, jakie fajne maski antysmogowe można kupić w tej chwili:

REKLAMA

REKLAMA

maski antysmogowe www.emaska.pl

2. Maska antysmogowa w kropki

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

maski antysmogowe www.scough.com

6. Szalik antysmogowy

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij