[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Majtki zamiast podpaski: test WH

Te innowacyjne majtki potrafią wchłonąć tyle krwi, co dwa tampony. Jak sprawdzają się w praktyce? Nasza redakcyjna koleżanka postanowiła przetestować tę nowinkę. Zobacz, jaki jest jej werdykt.

fot. instagram.com/shethinx

W USA furorę robią majtki Thinx z chłonną warstwą, które możesz nosić albo jako jedyne zabezpieczenie podczas lżejszego okresu, albo jako dodatkowe wsparcie dla tradycyjnego tamponu. Te innowacyjne (i wcale nieprzypominające pieluch!) majtki potrafi ą wchłonąć tyle krwi, co dwa tampony. Czy działają? Nasza koleżanka z amerykańskiej redakcji przetestowała tę nowinkę. Oto jej relacja. 

Dzień 1

REKLAMA

Okres zaczął mi się w trakcie długiego lotu. Oczywiście nie zaskoczył mnie, bo miałam już na sobie majtki Thinx. Dobrze się stało, bo mogłam spokojnie doczekać, aż zgaśnie symbol zapiętych pasów, żeby pójść do WC i włożyć tampon. Wracając na fotel, nie czułam żadnego dyskomfortu. Majtki były suche jak pieprz.

Dzień 2

Pierwsze dni mam obfite, więc założyłam i Thinxy, i tampon. Jestem zaskoczona, o ile bezpieczniej się czuję. Cały dzień biegam po mieście, nie wypatrując WC, żeby dokonać dyskretnej inspekcji stanu bielizny. Wkładka wchłania tak dobrze, że przez moment mam nawet myśl, że nic wielkiego by się nie stało, gdybym nie znalazła WC w ogóle.

Dzień 3

Odpuszczam tampony. Czuję się trochę jak w liceum, kiedy korzystałam głównie z podpasek. Tyle że tym razem nic mnie nie uwiera. Pod koniec dnia sprawdzam stan majtek. Wyglądają spoko. Najważniejsze miejsce jest czarne, więc krew nie jest widoczna. No, może jest kilka kropel skrzepniętej krwi, ale przecieków – zero.

Dzień 4

Test ekstremalny. Założyłam majtki w cielistym kolorze i białe spodnie. Tamponu nie. Niby już jestem przekonana, ale i tak co chwila latam do łazienki oglądać pupę w lustrze... Niebywałe, ale wszystko jest w porządku. Żadnych plam. Pełen komfort, a majtki nosi się jak zwykłe – nie czuć żadnej różnicy.

Werdykt

No dobra, za cowieczornym płukaniem nie będę tęsknić (majtek nie pierze się razem z innymi rzeczami, żeby nie pobrudzić ich krwią), ale to jedyna niedogodność. Reszta – super. Moje drogie, poplamione zwykłe „okresówki”, mam dla was złą wiadomość: wasze dni są już policzone.

Sprawdź także, czy kubeczki menstruacyjne mogą z powodzeniem zastąpić tampony i podpaski.

WH 05/2016

Produkty z kategorii: bielizna damska znajdziesz w sekcji WH Zakupy: bielizna damska komplety

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij