Kremy z filtrem: jaką ochronę przed słońcem wybrać?

Kosmetyki do opalania ochronią Cię przed rakiem skóry, zapewnią piękną cerę i zapobiegną zmarszczkom. Jeśli planujesz wystawić ciało na słońce, w żadnym wypadku nie zapominaj o kremie z filtrem. Wrażliwa skóra potrzebuje fachowej ochrony. Oto nasz wybór.

opalanie fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna nie polega jedynie na wysmarowaniu się byle jakim kremem z filtrem UV. Żeby kosmetyki do opalania naprawdę działały i chroniły Twoją skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym, najpierw zobacz, jak stosować je prawidłowo

1. Lancaster Sun Beauty SPF 30

krem z filtremfot. producenci
fot. producenci

Niezwykle delikatny krem do twarzy z SPF50 dzięki systemowi podwójnej ochrony pielęgnuje i chroni wrażliwą skórę: Eliminuje do 80% wolnych rodników (cena: ok. 99zł).

2. Ziaja Sopot Sun SPF 30

krem z filtremfot. producenci
fot. producenci

Specjalny preparat dla osób mających dużo znamion i pieprzyków na ciele – często zapominamy, że wymajają one szczególnej ochrony. Doskonale chroni też usta (cena: 7 zł).

3. Clarena Sun Protect SPF 50+

krem z filtremfot. producenci
fot. producenci

Maksymalnie chroni przed promieniowaniem UV dzięki filtrom mineralnym i chemicznym. Niezbędny w trakcie i po zabiegach z kwasami, mikrodermabrazji i terapii laserowej (cena: 49 zł).

4. La Roche Posay Anthelios SPF 50

krem z filtremfot. producenci
fot. producenci

Delikatny krem z wysoką ochroną dla skóry alergicznej. Zawiera szerokie spektrum filtrów. Wodoodporny, nieperfumowany, bez parabenów (cena: ok. 60 zł).

WH 05/2015

Zobacz również:
REKLAMA