[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.8

Kremy z filtrem: jaką ochronę przed słońcem wybrać?

Kosmetyki do opalania ochronią Cię przed rakiem skóry, zapewnią piękną cerę i zapobiegną zmarszczkom. Jeśli planujesz wystawić ciało na słońce, w żadnym wypadku nie zapominaj o kremie z filtrem. Wrażliwa skóra potrzebuje fachowej ochrony. Oto nasz wybór.

opalanie fot. shutterstock.com

Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna nie polega jedynie na wysmarowaniu się byle jakim kremem z filtrem UV. Żeby kosmetyki do opalania naprawdę działały i chroniły Twoją skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym, najpierw zobacz, jak stosować je prawidłowo

1. Lancaster Sun Beauty SPF 30

REKLAMA

fot. producenci

Niezwykle delikatny krem do twarzy z SPF50 dzięki systemowi podwójnej ochrony pielęgnuje i chroni wrażliwą skórę: Eliminuje do 80% wolnych rodników (cena: ok. 99zł).

2. Ziaja Sopot Sun SPF 30

fot. producenci

Specjalny preparat dla osób mających dużo znamion i pieprzyków na ciele – często zapominamy, że wymajają one szczególnej ochrony. Doskonale chroni też usta (cena: 7 zł).

3. Clarena Sun Protect SPF 50+

fot. producenci

Maksymalnie chroni przed promieniowaniem UV dzięki filtrom mineralnym i chemicznym. Niezbędny w trakcie i po zabiegach z kwasami, mikrodermabrazji i terapii laserowej (cena: 49 zł).

4. La Roche Posay Anthelios SPF 50

fot. producenci

Delikatny krem z wysoką ochroną dla skóry alergicznej. Zawiera szerokie spektrum filtrów. Wodoodporny, nieperfumowany, bez parabenów (cena: ok. 60 zł).

WH 05/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij