Kevin.Murphy wspiera walkę z rakiem piersi

Statystyki dotyczące zachorowalności na raka piersi są nieubłagane. Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym wśród Polek, a z roku na rok ilość zachorowań się zwiększa. Jednak warto pamiętać, że wcześnie wykryty rak piersi może być całkowicie wyleczalny.

Kevin Murphy materiały prasowe

W Polsce rak piersi stanowi główną przyczynę zgonów kobiet z powodu chorób nowotworowych. Oznacza to, że każdego dnia z powodu raka umiera aż 15 Polek – pozostawiając swoje rodziny, swoje niezrealizowane marzenia, plany oraz cele. Jeszcze więcej kobiet tego samego dnia dowiaduje się o tym, że będzie musiała zmierzyć się z tą straszną chorobą. Jednak bardzo często zapominamy o tym jak ważna jest profilaktyka oraz wczesna diagnostyka. Samobadanie piersi jest podstawowym, bardzo ważnym elementem w procesie wczesnego wykrywania raka piersi. Takie badanie powinno być wykonywane przynajmniej raz w miesiącu. Warto pamiętać, że wczesne wykrycie choroby może przedłużyć, a nawet ocalić życie większości kobiet.

W październiku, miesiącu świadomości raka piersi, rozpocznie się kampania KEVIN.MURPHY POKAŻ RÓŻOWĄ SIŁĘ, w ramach której część dochodu ze sprzedaży wszystkich różowych produktów marki zostanie przekazany na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Organizacja ta od wielu lat wspiera ruch na rzecz kobiet z rakiem piersi w Polsce. Jej celem jest dostarczanie kobietom emocjonalnego i praktycznego wsparcia, ułatwienia im podejmowania osobistych decyzji i znalezienia motywacji powrotu do zdrowia oraz uzyskania możliwie najlepszej jakości życia. Jednym z istotnych zadań ruchu jest zaznajamianie społeczeństwa z problematyką wczesnego wykrywania raka piersi, leczenia i rehabilitacji.

Kampania KEVIN.MURPHY POKAŻ RÓŻOWĄ SIŁĘ zwraca uwagę nie tylko na problem raka piersi, niezbędną profilaktykę oraz diagnostykę w kierunku wykrycia choroby nowotworowej, ale także wspiera szczytne cele fundacji.

Kevin Murphymateriały prasowe

Akcją objęte są wszystkie różowe produkty marki KEVIN.MURPHY: linia ANGEL, czyli szampon ANGEL.WASH, odżywka ANGEL.RINSE i maska ANGEL.MASQUE, linia PLUMPING, czyli szampon PLUMPING.WASH oraz odżywka PLUMPING.RINSE, kuracja BODY.MASS oraz STAYING.ALIVE kuracja podkreślająca kolor COLOURING.ANGELS AUTUMN, lotion FULL.AGAIN oraz produkty do stylizacji: lotion ANTI.GRAVITY, ANTI.GRAVITY.SPRAY, pianka BODY.BUILDER, pudrowy lakier do włosów DOO.OVER, elastyczny lakier do włosów SESSION.SPRAY.FLEX oraz puder do włosów POWDER.PUFF.

Produkty oznaczone logotypem akcji dostępne są w promocyjnej cenie na www.hair2go.pl  oraz wybranych salonach.  

Więcej informacji na www.kevinmurphy.pl

Zobacz również:
Nie odpuszczaj i trzymaj formę również zimą. Ujemną temperaturę i śnieg potraktuj jak okazję do urozmaicenia codziennych treningów. Nie jeździłaś nigdy na nartach ani snowboardzie? Spróbuj! Wcale nie jest za późno. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportami zimowymi, przeczytaj i sprawdź, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA