[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jaki kolor ubrania wybrać na rozmowę o pracę i inne ciekawostki o mózgu

Co ubrać, aby zwiększyć szansę na pracę? Po jaką zdrową przekąskę sięgnąć w biurze? Dlaczego warto oglądać seriale? O której godzinie najlepiej zrobić sobie przerwę w pracy? Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejną garść ciekawostek o mózgu.

spotkanie fot. shutterstock.com

Praca na czarno?

Kolor naszego ubrania może znacznie zwiększyć nasze szanse na pracę. Dlatego na rozmowę kwalifikacyjną ubierz się na czarno (byle nie od stóp do głów!). Statystyki pokazują, że czerń kojarzy się z pewnością siebie, inteligencją i umiejętnościami przywódczymi. Sprawdzi się zwłaszcza, gdy ubiegasz się o stanowisko kierownicze. Zrezygnuj natomiast z brązu – to najmniej atrakcyjny kolor, a o różu po prostu zapomnij.

Nie bez powodu politycy ubierają się na niebiesko. Kolor ten budzi zaufanie i sygnalizuje chęć do współpracy. Połącz niebieski z czarnym, a zrobisz lepsze pierwsze wrażenie.  

Dowiedz się więcej o tym, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej i sprawdź, jak być pewną siebie.

REKLAMA

chipsy jamużowe fot. shutterstock.com

No to chrup!

Nudzi Cię już marchewka na biurku? Poszukaj innych smaków. Np. jarmuż zawiera sporą dawkę beta-karotenu, który uchroni Twoje zmęczone od komputera oczy. Przygotuj w domu chipsy jarmużowe (przyprawione papryką i solą liście piecz przez 5 min w piekarniku) lub kup w sklepie (www.biogo.pl). 

Orzechy włoskie: wystarczą 3, by Twój mózg pracował na pełnych obrotach.

Wafle kukurydziane: smaczniejsza alternatywa dla wafli ryżowych.

 

kawa fot. shutterstock.com

10

To najlepsza pora na przerwę w pracy. Naukowcy z Baylor University twierdzą, że ciężka harówka od rana, byle uporać się z zadaniami do 13, to błąd. Zrób sobie przerwę wcześniej i pracuj efektywniej przez cały dzień.

 

telewizja fot. shutterstock.com

W końcu możemy bez wyrzutów sumienia urządzać sobie serialowe maratony. Okazuje się, że śledzenie skomplikowanych losów bohaterów seriali zwiększa inteligencję emocjonalną. Warunek: chodzi o produkcje na wysokim poziomie. Oto najciekawsze jesienne premiery.  

Narcos (2. sezon): oparty na faktach serial opowiada historię Pablo Escobara – najbogatszego i najbezwzględniejszego kolumbijskiego barona narkotykowego.

The Affair (3. sezon): czterech bohaterów, dwa małżeństwa i romans. Brzmi banalnie, ale świetnie zagrana i ciekawie opowiedziana historia wciąga jak ruchome piaski.

Mr Robot (2. sezon): młody programista dołącza do grupy hakerów, aby zniszczyć międzynarodową korporację. 1. sezon ma już na koncie statuetkę Złotego Globu.

Stranger Things (1. sezon): lata 80. W małym amerykańskim miasteczku ginie chłopiec. Jego matka (Winona Ryder) prosi o pomoc miejscową policję. 

WH 09/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij