[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Jak poradzić sobie z opryszczką?

Opryszczka nie tylko nie wygląda estetycznie, ale tez swędzi i wywołuje uczucie pieczenia. Zapytałyśmy naszego eksperta skąd bierze się opryszczka oraz jak szybko i skutecznie możemy się z nią uporać.

opryszczka, tajemnica, sekret Nie ukrywaj się! Z naszymi poradami szybko zapomnisz o opryszce.

Czy pojawiły się nowe sposoby radzenia sobie z opryszczką?

Nowości w leczeniu opryszczki nie ma, jednak na rynku są dość skuteczne sposoby radzenia sobie z tą przypadłością. „Wyróżniamy dwie postacie tego wirusa: opryszczkę wargową i opryszczkę narządów płciowych – mówi Ewa Gwiazda, kosmetolog z Centrum Medycznego Angelius w Katowicach. – Niestety, jedna forma może przerodzić się w drugą”.

REKLAMA

Najczęściej do zarażenia dochodzi w młodości. Uśpiony wirus może spoczywać w komórkach nawet przez całe Twoje życie. Do jego wybudzenia najczęściej przyczynia się osłabienie organizmu.

Dlatego unikaj przeziębień i wyziębienia organizmu. Z tym akurat ci pomożemy, bo znamy wiele domowych i skutecznych sposobów na grypę i przeziębienie. Uważaj też na zatrucia pokarmowego, także w wyniku spożycia alkoholu. Poza tym nie korzystaj z cudzych przedmiotów, tj. łyżeczek czy kubków.

Pamiętaj również, że dobrze nawilżone i natłuszczone usta stanowią lepszą barierę dla wirusa. „Z opryszczką dobrze radzą sobie dostępne w aptekach maści z acyklowirem – tłumaczy Gwiazda. – W przypadku nawracających problemów możesz poprosić lekarza o zapisanie 5-dniowej kuracji antywirusowej, która pomoże zaleczyć problem”.

Powyższe pytanie trafiło do naszej facebookowej skrzynki. Jeśli Ty również masz do nas jakieś pytanie, chcesz się z nami czymś podzielić, zajrzyj na nasz profil w serwisie Facebook. Nigdy nie zostawiamy wiadomości bez odpowiedzi!

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij