[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Women's Health

  • Zdrowie

  • Fizyczny, psychiczny czy emocjonalny – jaki jest Twój typ energetyczny? [TEST WH]

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Fizyczny, psychiczny czy emocjonalny – jaki jest Twój typ energetyczny? [TEST WH]

Specjaliści zajmujący się optymalizacją pracy wyróżnili 3 typy energii. Żeby funkcjonować na wysokich obrotach, musisz zadbać o wysoki poziom każdego z nich. Jakiego rodzaju mocy brakuje Ci najbardziej? Sprawdź.

Jaki jest Twój typ energetyczny Poznaj swój typ energetyczny i naładuj baterie (fot. shutterstock.com).

Odpowiedz na 10 krótkich pytań i sprawdź, jakim typem energetycznym jesteś. Potem wykrzesaj z siebie jeszcze odrobinę mocy i leć do kiosku po październikowy numer Women's Health – znajdziesz w nim artykuł, z którego dowiesz się, jakie czynniki sprawiają, że jesteś zmęczona i sposoby na szybkie doładowanie baterii. Ale po kolei – najpierw test.

REKLAMA
Rozpocznij QUIZ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij