[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Baby boom: 4 fit mamy i ich patenty [9 miesięcy formy]

Jesteś lub będziesz wkrótce mamą? Gratulacje, ale nie zapominaj, że przede wszystkim jesteś kobietą. Ciąża to nie choroba. Jeżeli przebiega prawidłowo, możesz ćwiczyć, jeść i bawić się. Sprawdziłyśmy to na sobie.

ciąża i macierzyństwo wg redaktorek Women's Health Dziewczyny z redakcji WH pokazują, jak być nowoczesną, aktywną i bardzo atrakcyjną mamą.

Joanna Dudzińska, redaktorka działu Fitness:

„W marcu mam nadzieję według planu urodzić córeczkę. Bo do tej pory wszystko idzie właśnie według planu i, odpukać, bez przykrych dolegliwości. Czuję się świetnie i to mnie najbardziej w ciąży zaskoczyło. Że można przez większość czasu w ogóle zapomnieć, że jest się w odmiennym stanie. Nie spodziewałam się też, że największą trudnością będzie zwykłe obrócenie się z boku na bok w łóżku, a nie żaden trening”.

REKLAMA

Katarzyna Wysocka, redaktorka działu Fitness:

„Wychowuję dwie córki: 5-letnią i półroczną. Podczas ciąży zaskoczyło mnie to, że pasowały mi różne treningi, które oczywiście musiałam dopasować do rosnącego brzuszka i swojego samopoczucia. W pierwszej biegałam i chodziłam na basen, w drugiej ćwiczyłam siłowo, funkcjonalnie, a najlepiej robiła mi joga”.

Zobacz koniecznie opracowany przez Kasię bezpieczny trening dla ciężarnych (z rozgrzewką) oraz sprawdź TOP 7 Twoich ulubionych ćwiczeń w wersji dla kobiet w ciąży

Patrycja Dudzisz, redaktorka działu Uroda:

„5 miesięcy temu urodziłam synka. I choć pod koniec ciąży miałam figurę hipopotama, chyba nigdy wcześniej nie czułam, że moje włosy oraz skóra są w tak dobrej kondycji. Z zaskoczeniem stwierdziłam, że nie potrzebuję ani rozświetlacza, ani odżywki, by mieć pełną blasku cerę i czuprynę. Zamiast martwić się puchnącymi stopami starałam się więc myśleć o tym, że od szyi w górę jest lepiej niż kiedykolwiek przedtem”.

Katarzyna Biłous, ekspertka działu Dieta:

„Trzy miesiące temu zostałam mamą uroczej dziewczynki. Nigdy nie pomyślałabym, że biorąc udział w marszu na orientację – byłam wtedy w II trymestrze – zamiast jak najszybciej dotrzeć do mety, będę jeść czereśnie. Nie mogłam im się oprzeć, więc się zatrzymałam i dobrą chwilę je wsuwałam. Poza tym przez pierwszy trymestr codziennie wstawałam o 4 rano i jadłam płatki na mleku. Takich zachcianek się nie spodziewałam”.

Więcej o zachciankach, pielęgnacji skóry i o tym, co dzieje się z Twoim organizmem, gdy spodziewasz się dzidziusia przeczytasz w najnowszym, marcowym wydaniu WH, które już teraz możesz przejrzeć w całości – strona po stronie. Warto!

WH 03/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij