Wyciskarki i sokowirówki – jak je wybrać?

wyciskarki niskoobrotowe są niezbędne, jeśli chcemy dbać o zbilansowaną dietę i samodzielnie przygotowywać soki z owoców oraz warzyw. Wyciskarki i sokowirówki różnią się między sobą, dlatego warto wiedzieć, która z nich będzie lepsza dla naszych indywidualnych potrzeb. Sokowirówka posiada sito z ostrzami, które wyciska sok. Dzięki niej możliwe jest szybkie wyciśnięcie dużej ilości klarownego soku. Sokowirówki cechują się atrakcyjną ceną. Wyciskarki pracują na wolniejszych obrotach. Zamiast sita z ostrzami posiadają wałek ślimakowy miażdżący owoce lub warzywa. Pozostałości miąższu ostatecznie zostają odsączone, dzięki czemu sok jest dużo bardziej klarowny i zawiera wszystkie wartości odżywcze wyciśniętych owoców lub warzyw. U nas znajdziesz takie marki, jak PHILIPS, Smeg, Hurom, Bosch, Sencor.

wyciskarki niskoobrotowe - zobacz wybrane produkty

Wyciskarka RUSSELL HOBBS 22760-56 CLASSICS

wyciskarka do cytrusów o mocy 60 w, uruchamiana automatycznie pod wpływem nacisku z góry, w zestawie z dwoma stożkami, większym do pomarańczy i grejpfrutów a mniejszym do cytryn i limonek.

sokowirówka philips viva collection• 700 w• quickclean• 2 l, duży otwór na produktyhr1855/70 technologia quickcleansokowirówka philips została opracowana z myślą o łatwym czyszczeniu — wtym celu zastosowano technologię quickclean. urządzenie można terazwyczyścić w ciągu niecałej minuty dzięki wbudowanemu pojemnikowi namiąższ i gładkim powierzchniom. funkcja wstępnego czyszczeniasokowirówka philips to pierwsza dostępna na rynku sokowirówkaodśrodkowa wyposażona w [...]

Wyciskarka MPM MSO-12M

MPM

wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw, owoców i ziół o mocy silnika 120 w, wykonuje 60 obr/min, filtr siatkowy ze stali nierdzewnej, dzióbek do wypływu soku z zabezpieczeniem przed kapaniem, duży pojemnik na sok – 1000 ml oraz na odpadki – 800 ml, bardzo cicha praca.

Gastroback 41150

Gastroback

Bosch MES25C0- szybka wysyłka!

Bosch

Smeg SJF01CREU (kremowy)

Smeg

Kenwood JE290

Kenwood

Tefal ZC150838

Tefal

Sokowirówka OK. OPJ 4321

sokowirówka o mocy 1000 w, z ostrzami ze stali nierdzewnej, dwoma prędkościami pracy, zbiornikiem na odpady o pojemności 1.8 l oraz pojemnikiem na sok.

Sokowirówka MPM MSO-06M

MPM

sokowirówka o mocy 1000 w, ze zdejmowanym pojemnikiem na odpadki o pojemności 2.2 l, 2-stopniową regulacją prędkości oraz zabezpieczeniem przed uruchomieniem nieprawidłowo zmontowanego urządzenia.

wyciskarka do cytrusów o mocy 110 w, metalowa obudowa, składane ramię zapewnia maksymalną wydajność soku, blokada kapania, system bezpieczeństwa, możliwość mycia poszczególnych elementów w zmywarce.

wyciskarka wolnoobrotowa ariete centrika slow juicer metal 177 wyposażona jest w innowacyjny mechanizm sokowirowania na zwolnionych obrotach (80 rpm), dzięki któremu otrzymujemy sok pełen wartości odżywczych. sok nie poddany w trakcie przygotowania podgrzaniu jest klarowny i wyjątkowo świeży.

Wyciskarka MPM MWC-04M

MPM

wyciskarka do cytrusów o mocy 85 w, blokada kapania, obudowa ze stali nierdzewnej, dwa rodzaje stożków w zestawie.

Hurom Squeezer HW Pro

Hurom

Znajdź podobne wyciskarki niskoobrotowe