Wyciskarki i sokowirówki – jak je wybrać?

wolnoobrotowa wyciskarka są niezbędne, jeśli chcemy dbać o zbilansowaną dietę i samodzielnie przygotowywać soki z owoców oraz warzyw. Wyciskarki i sokowirówki różnią się między sobą, dlatego warto wiedzieć, która z nich będzie lepsza dla naszych indywidualnych potrzeb. Sokowirówka posiada sito z ostrzami, które wyciska sok. Dzięki niej możliwe jest szybkie wyciśnięcie dużej ilości klarownego soku. Sokowirówki cechują się atrakcyjną ceną. Wyciskarki pracują na wolniejszych obrotach. Zamiast sita z ostrzami posiadają wałek ślimakowy miażdżący owoce lub warzywa. Pozostałości miąższu ostatecznie zostają odsączone, dzięki czemu sok jest dużo bardziej klarowny i zawiera wszystkie wartości odżywcze wyciśniętych owoców lub warzyw. U nas znajdziesz takie marki, jak PHILIPS, Sencor, Eldom, Zelmer, Blaupunkt.

wyciskarki i sokowirówki ze sklepu mediaexpert wyciskarki i sokowirówki ze sklepu media markt wyciskarki i sokowirówki ze sklepu neo24 wyciskarki i sokowirówki ze sklepu oleole.pl wyciskarki i sokowirówki ze sklepu mall.pl wyciskarki i sokowirówki ze sklepu rtv euro agd wyciskarki i sokowirówki sencor wyciskarki i sokowirówki severin wyciskarki i sokowirówki ze sklepu redcoon wyciskarki i sokowirówki ze sklepu komputronik.pl

wolnoobrotowa wyciskarka - zobacz wybrane produkty

Kalorik

Wolnoobrotowa wyciskarka do owoców, warzyw i ziół, o mocy 200 W, z systemem bezpieczeństwa, podwyższona do 80% wydajność wyciskanego soku, pojemnikiem na sok, pojemnikiem na miąższ, szczoteczką do czyszczenia, szatkownicą do owoców oraz dra rodzaje sit….

Philco

Wolnoobrotowa wyciskarka do warzyw, owoców i ziół o mocy silnika 200 W, bardzo cicha praca 30 dB, pojemniki na sok i odpady o pojemności 1 l, dwufazowy proces wyciskania, funkcja samoczyszczenia, możliwość mycia poszczególnych elementów w zmywarce….

SAM COOK

Wolnoobrotowa wyciskarka do warzyw i owoców o mocy 250 W, wykonuje do 33 obrotów na minutę, 2 rodzaje sit do przygotowania gęstego soku lub klarownego, szeroki 8 cm wlot do podawania mniejszych i większych produktów, wydłożony ślimak odpowiadający za 3 etapy procesu pozyskania soku: cięcie, zgniatanie i wyciskanie, funkcja automatycznego czyszczenia, pojemnik na sok i [...]

Blaupunkt

Wolnoobrotowa wyciskarka do warzyw i owoców o mocy 400 W, wykonuje do 80 obrotów na minutę, możliwość wyciśnięcia aż do 90% soku, szeroki otwór wsadowy, który pomieści całe owoce i warzywa oraz drugi wąski otwór na pokrojone składniki, funkcja szybkiego mycia wstępnego, poziom hałasu do 70 dB, pojemnik na sok i odpady w zestawie….

Sencor

Wolnoobrotowa wyciskarka do warzyw i owoców o mocy 400 W, wykonuje do 60 obrotów na minutę, sito ze stali nierdzewnej, szeroki otwór wsadowy, który pomieści całe owoce i warzywa oraz drugi wąski otwór na pokrojone składniki, funkcja cofania, pojemnik na sok i odpady w zestawie….

Kalorik

Kalorik FE2000 Wyciskarka wolnoobrotowa

KITCHENAID

Kitchenaid Artisan Czerwony Wyciskarka wolnoobrotowa

Kalorik

Kalorik FE1009 Wyciskarka wolnoobrotowa

Eldom

Eldom PJ400 Wyciskarka wolnoobrotowa

Eldom

Eldom PJ450 Wyciskarka wolnoobrotowa

Optimum

Optimum RKS-2100 Wyciskarka wolnoobrotowa

Homekraft

Homekraft Verdure Wyciskarka wolnoobrotowa

Hurom

Hurom H100 Czarny Wyciskarka wolnoobrotowa

Sencor

Sencor SSJ 9000NP Wyciskarka wolnoobrotowa

GORENJE

Gorenje OP650W Wyciskarka wolnoobrotowa

HB

Hb SJ0151 Wyciskarka wolnoobrotowa

Kenwood

Kenwood JMP800SI Wyciskarka wolnoobrotowa

Concept

Concept LO-7067 Czarny Wyciskarka wolnoobrotowa

Saturn

Saturn ST-FP8087 Wyciskarka wolnoobrotowa

Greenis

Greenis JUICEME F-9010 ZIELONY Wyciskarka wolnoobrotowa

Greenis

Greenis JUICEME F-9010 BRĄZOWY Wyciskarka wolnoobrotowa

Kenwood

Kenwood JMP802SI Wyciskarka wolnoobrotowa

Smeg

Smeg SJF01CREU Kremowy Wyciskarka wolnoobrotowa

GOTIE

Gotie GSJ-600R Wyciskarka wolnoobrotowa

Znajdź podobne wolnoobrotowa wyciskarka