Wyciskarki i sokowirówki – jak je wybrać?

sokowirówki bosch są niezbędne, jeśli chcemy dbać o zbilansowaną dietę i samodzielnie przygotowywać soki z owoców oraz warzyw. Wyciskarki i sokowirówki różnią się między sobą, dlatego warto wiedzieć, która z nich będzie lepsza dla naszych indywidualnych potrzeb. Sokowirówka posiada sito z ostrzami, które wyciska sok. Dzięki niej możliwe jest szybkie wyciśnięcie dużej ilości klarownego soku. Sokowirówki cechują się atrakcyjną ceną. Wyciskarki pracują na wolniejszych obrotach. Zamiast sita z ostrzami posiadają wałek ślimakowy miażdżący owoce lub warzywa. Pozostałości miąższu ostatecznie zostają odsączone, dzięki czemu sok jest dużo bardziej klarowny i zawiera wszystkie wartości odżywcze wyciśniętych owoców lub warzyw. U nas znajdziesz takie marki, jak PHILIPS, Smeg, Sage, Sencor, Blaupunkt.

sokowirówki bosch - zobacz wybrane produkty

Bosch MES25C0- szybka wysyłka!

Bosch

Bosch MES4000

Bosch

Bosch MES25A0- szybka wysyłka!

Bosch

Bosch MES 25C0 Sokowirówka

Bosch

Bosch MES 25C0 Sokowirówka

Bosch MES 4000 Sokowirówka

Bosch

Bosch MES 4000 Sokowirówka

BOSCH MES 4000

Bosch

Specyfikacja: Parametry ogólne – Kolor: Srebrno-czarny, Okres gwarancji: 24 miesiące, Wymiary (WxGxS) cm: 40 x 30 x 30, Konstrukcja: Aluminium, Załączone wyposażenie: -Instrukcja, Gwarancja, Parametry techniczne – Moc silnika W: 1000, Poj. pojemnika na sok l: 1,5 l, Regulacja prędkości: Tak, Rodzaj pojemnika na sok: Z regulacją zawartości piany, Ilość prędkości: 2, Wykonanie: -Obudowa wykonana [...]

Bosch sokowirówka MES 25A0

Bosch

Sokowirówka Bosch MES25A0 o mocy 700 W jest praktycznym i nowoczesnym dodatkiem do każdej kuchni. Posiada 2 stopnie prędkości przystosowane do miękkich i twardych produktów. Urządzenie jest niezwykle łatwe i bezpieczne w użyciu. Dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw umożliwia sitko ze stali szlachetnej.

Wyciskarka do cytrusów współpracująca z robotami kuchennymi Bosch z serii MUM 8. Posiada przezroczysty pojemnik na sok z sitkiem i stożkiem do wyciskania owoców cytrusowych o pojemności 1 l.

SOKOWIRÓWKA BOSCH MES 4000

Bosch

Sokowirówka Bosch MES 4000 o mocy 1000 W pozwoli na przygotowanie zdrowego i pysznego soku. Model ten wyposażony jest w profesjonalny nóż ceramiczny i duży otwór wlotowy umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia. Blokada DripStop zapobiega kapaniu pozwalając zachować czystość wokół miejsca pracy.

BOSCH MES 25C0

Bosch

Specyfikacja: Parametry ogólne – Kolor: Biało-fioletowy, Okres gwarancji: 24 miesiące, Waga kg: 5, Załączone wyposażenie: Dzbanek na sok 1.5l z separatorem piany, Szczoteczka do łatwego czyszczenia sita, Parametry techniczne – Moc silnika W: 700, Poj. pojemnika na sok l: 1,5 l, Regulacja prędkości: Tak, Rodzaj pojemnika na sok: Z separatorem piany, Ilość prędkości: 2, Filtr: [...]

Bosch MES 3500 Sokowirówka

Bosch

Bosch MES 3500 Sokowirówka

Wyciskarka BOSCH MESM731M

Bosch

wyciskarka do owoców i warzyw o mocy 150 w, z funkcją reverse, 2 sita ze stali nierdzewnej, wykonuje jedynie 55 obrotów na minutę, dodatkowa przystawka do mrożonych owoców, mixcontrol dźwignia do regulowania ilości miąższu i soku,bardzo cicha praca silnika, blokada kapania, pojemnik na sok i odpady w zestawie.

Bosch MES25C0

Bosch

Bosch MES 25A0 Sokowirówka

Bosch

Bosch MES 25A0 Sokowirówka

Wyciskarka do owoców i warzyw, przeznaczona głównie do wyciskania soku z pomidorów, owoców jagodowych oraz owoców dzikiej róży, do warzyw (np.: pomidorów) i owoców, w tym również do przygotowania marmolady, gęstych sosów. Współpracuje z robotem Bosch MUZ 4FW1. Posiada ochrona przed rozpryskiwaniem.

Bosch MES4000

Bosch

SOKOWIRÓWKA BOSCH MES 3500

Bosch

Sokowirówka Bosch MES 3500 o mocy 700 W posiada 2 stopnie prędkości przystosowane do miękkich i twardych produktów. Dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw umożliwia sitko ze stali szlachetnej. Urządzenie jest niezwykle łatwe i bezpieczne w użyciu.

Bosch MES25A0

Bosch

Bosch sokowirówka MES 25G0

Bosch

Sokowirówka Bosch MES 25G0 charakteryzuje przejrzystość soku. Miąższ nie wypływa razem z nim, tylko zostaje w urządzeniu w oddzielnym pojemniku. Otwarcie w rozmiarze XL pozwala wrzucać duże owoce, bez wcześniejszego krojenia ich. Dodatkowo micro-siatka ze stali nierdzewnej.

SOKOWIRÓWKA BOSCH MES 4010

Bosch

Sokowirówka Bosch MES4010 o mocy 1200 W w szybki i prosty sposób wyciśnie sok bez konieczności krojenia warzyw i owoców. Model ten umożliwia uzyskanie aż 1,5 litra soku w jednym procesie wyciskania. Dzięki wyposażeniu sokowirówki w ceramiczny nóż zapewnia komfort użytkowania.

-5%

Bosch sokowirówka MES 3500

Bosch

Sokowirówka Bosch MES3500 o mocy 700 W posiada 2 stopnie prędkości przystosowane do miękkich i twardych produktów. Dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw umożliwia sitko ze stali szlachetnej. Urządzenie jest niezwykle łatwe i bezpieczne w użyciu.

SOKOWIRÓWKA BOSCH MES 25C0

Bosch

Sokowirówka Bosch MES 25C0 o mocy 700 W jest praktycznym i nowoczesnym dodatkiem do każdej kuchni. Posiada 2 stopnie prędkości przystosowane do miękkich i twardych produktów. Urządzenie jest niezwykle łatwe i bezpieczne w użyciu. Dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw umożliwia sitko ze stali szlachetnej.

Znajdź podobne sokowirówki bosch