Wyciskarki i sokowirówki – jak je wybrać?

sokowirówki bosch są niezbędne, jeśli chcemy dbać o zbilansowaną dietę i samodzielnie przygotowywać soki z owoców oraz warzyw. Wyciskarki i sokowirówki różnią się między sobą, dlatego warto wiedzieć, która z nich będzie lepsza dla naszych indywidualnych potrzeb. Sokowirówka posiada sito z ostrzami, które wyciska sok. Dzięki niej możliwe jest szybkie wyciśnięcie dużej ilości klarownego soku. Sokowirówki cechują się atrakcyjną ceną. Wyciskarki pracują na wolniejszych obrotach. Zamiast sita z ostrzami posiadają wałek ślimakowy miażdżący owoce lub warzywa. Pozostałości miąższu ostatecznie zostają odsączone, dzięki czemu sok jest dużo bardziej klarowny i zawiera wszystkie wartości odżywcze wyciśniętych owoców lub warzyw. U nas znajdziesz takie marki, jak PHILIPS, Sencor, Blaupunkt, Zelmer, Eldom.

wyciskarki i sokowirówki ze sklepu mall.pl wyciskarki i sokowirówki ze sklepu neo24 wyciskarki i sokowirówki smeg wyciskarki i sokowirówki ze sklepu morele.net wyciskarki i sokowirówki ze sklepu komputronik.pl wyciskarki i sokowirówki ze sklepu media markt wyciskarki i sokowirówki sencor wyciskarki i sokowirówki blaupunkt wyciskarki i sokowirówki sage wyciskarki i sokowirówki mpm

sokowirówki bosch - zobacz wybrane produkty

-2%

Bosch

Sokowirówka Bosch MES3500 o mocy 700 W posiada 2 stopnie prędkości przystosowane do miękkich i twardych produktów. Dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw umożliwia sitko ze stali szlachetnej. Urządzenie jest niezwykle łatwe i bezpieczne w użyciu.

Bosch

Kompaktowa wyciskarka do cytrusów o mocy 25 W, z pojemnikiem o objętości 0,8 l. Bosch MCP3500N oferuje obroty w prawo i lewo, co zapewnia wysoką wydajność. Oprócz jednostki silnikowej wszystkie części można myć w zmywarce.

-33%

Bosch

TYDZIEŃ MARKI BOSCH: –20% z kodem PLBOSCH20 (ważny do 23.06.2019 lub wyczerpania zapasów)! Wyciskarka wolnoobrotowa Bosh MESM500W z dwoma filtrami i powolną technologią wyciskania, pozwala przygotować pyszne, zdrowe soki owocowe i warzywne, delikatnie wyciągając to, co najlepsze. Mocny silnik gwarantuje cichą pracę i doskonałe efekty użytkowania.

Bosch

Sokowirówka Bosch MES25A0 o mocy 700 W jest praktycznym i nowoczesnym dodatkiem do każdej kuchni. Posiada 2 stopnie prędkości przystosowane do miękkich i twardych produktów. Urządzenie jest niezwykle łatwe i bezpieczne w użyciu. Dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw umożliwia sitko ze stali szlachetnej.

Bosch

wyciskarka do owoców i warzyw o mocy 150 w, z funkcją reverse, 2 sita ze stali nierdzewnej, wykonuje jedynie 55 obrotów na minutę, dodatkowa przystawka do mrożonych owoców, mixcontrol dźwignia do regulowania ilości miąższu i soku,bardzo cicha praca silnika, blokada kapania, pojemnik na sok i odpady w zestawie.

Bosch

Bosch MES 4000 Sokowirówka

Bosch

Bosch MES 4010 Sokowirówka

Bosch

Bosch MES 25A0 Sokowirówka

Bosch

Bosch MES 3500 Sokowirówka

Bosch

Bosch MES 25C0 Sokowirówka

Bosch

Bosch

Sokowirówka Bosch MES 25C0 o mocy 700 W jest praktycznym i nowoczesnym dodatkiem do każdej kuchni. Posiada 2 stopnie prędkości przystosowane do miękkich i twardych produktów. Urządzenie jest niezwykle łatwe i bezpieczne w użyciu. Dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw umożliwia sitko ze stali szlachetnej.

Bosch

Sokowirówka Bosch MES4010 o mocy 1200 W w szybki i prosty sposób wyciśnie sok bez konieczności krojenia warzyw i owoców. Model ten umożliwia uzyskanie aż 1,5 litra soku w jednym procesie wyciskania. Dzięki wyposażeniu sokowirówki w ceramiczny nóż zapewnia komfort użytkowania.

Bosch

Sokowirówka Bosch MES 25A0 o mocy 700 W jest praktycznym i nowoczesnym dodatkiem do każdej kuchni. Posiada 2 stopnie prędkości przystosowane do miękkich i twardych produktów. Urządzenie jest niezwykle łatwe i bezpieczne w użyciu. Dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw umożliwia sitko ze stali szlachetnej.

Bosch

Sokowirówka Bosch MES 3500 o mocy 700 W posiada 2 stopnie prędkości przystosowane do miękkich i twardych produktów. Dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw umożliwia sitko ze stali szlachetnej. Urządzenie jest niezwykle łatwe i bezpieczne w użyciu.

Bosch

Trwałość, perfekcja wykonania, doskonałe materiały, obudowa ze stali wysokiej jakości. Unikalna technologia powolnej ekstrakcji soku (55 obr./ min) pozwala uzyskać doskonały rezultat – składniki zachowują swoje zdrowe właściwości dzięki delikatnemu wyciskaniu soku z owoców i warzyw. Wytrzymały silnik o mocy 150 W gwarantujący doskonałą wydajność. MixControl – praktyczna regulacja zawartości miąższu w soku. 2 sita [...]

Bosch

Sokowirówka Bosch MES 4000 o mocy 1000 W pozwoli na przygotowanie zdrowego i pysznego soku. Model ten wyposażony jest w profesjonalny nóż ceramiczny i duży otwór wlotowy umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia. Blokada DripStop zapobiega kapaniu pozwalając zachować czystość wokół miejsca pracy.

Bosch

Specyfikacja: Parametry ogólne – Kolor: Srebrno-czarny, Okres gwarancji: 24 miesiące, Konstrukcja: Aluminium, Załączone wyposażenie: -1 x Zbiornik soku, Instruckaja, Gwarancja, Parametry techniczne – Moc silnika W: 1200, Poj. pojemnika na sok l: 1,5 l, Regulacja prędkości: Tak, Rodzaj pojemnika na sok: Z regulacją zawartości piany, Ilość prędkości: 3, Regulacja zawartości piany: Tak, Nóżki: Przyssawki, Inne: [...]

Bosch

Specyfikacja: Parametry ogólne – Kolor: Biało-fioletowy, Okres gwarancji: 24 miesiące, Waga kg: 5, Załączone wyposażenie: Dzbanek na sok 1.5l z separatorem piany, Szczoteczka do łatwego czyszczenia sita, Parametry techniczne – Moc silnika W: 700, Poj. pojemnika na sok l: 1,5 l, Regulacja prędkości: Tak, Rodzaj pojemnika na sok: Z separatorem piany, Ilość prędkości: 2, Filtr: [...]

Bosch

Bosch

Wyciskarka do owoców i warzyw o mocy 150 W, z funkcją Reverse, 2 sita ze stali nierdzewnej, wykonuje jedynie 55 obrotów na minutę, dodatkowa przystawka do mrożonych owoców, MixControl dźwignia do regulowania ilości miąższu i soku,bardzo cicha praca silnika, blokada kapania, pojemnik na sok i odpady w zestawie….

Bosch

Bosch MESM731M Czarny Wyciskarka wolnoobrotowa

Bosch

Specyfikacja: Parametry ogólne – Kolor: Czarny, Okres gwarancji: 24 miesiące, Waga g: 1900 g, Wymiary (WxGxS) cm: 31 x 10 x 17 cm, Załączone wyposażenie: 1 x Pokrywa ochronna, Parametry techniczne – Moc W: 40, Pojemność naczynia na sok l: 1 l, Wyjmowany pojemnik na sok: Tak, Wkładka do owoców o większej średnicy: Uniwersalny stożek [...]

Bosch

Znajdź podobne sokowirówki bosch