Wyciskarki i sokowirówki – jak je wybrać?

ręczna wyciskarka są niezbędne, jeśli chcemy dbać o zbilansowaną dietę i samodzielnie przygotowywać soki z owoców oraz warzyw. Wyciskarki i sokowirówki różnią się między sobą, dlatego warto wiedzieć, która z nich będzie lepsza dla naszych indywidualnych potrzeb. Sokowirówka posiada sito z ostrzami, które wyciska sok. Dzięki niej możliwe jest szybkie wyciśnięcie dużej ilości klarownego soku. Sokowirówki cechują się atrakcyjną ceną. Wyciskarki pracują na wolniejszych obrotach. Zamiast sita z ostrzami posiadają wałek ślimakowy miażdżący owoce lub warzywa. Pozostałości miąższu ostatecznie zostają odsączone, dzięki czemu sok jest dużo bardziej klarowny i zawiera wszystkie wartości odżywcze wyciśniętych owoców lub warzyw. U nas znajdziesz takie marki, jak PHILIPS, Smeg, Hurom, Sencor, Bosch.

ręczna wyciskarka - zobacz wybrane produkty

Wyciskarka do cytrusów ZP 3253 marki Clatronic będzie doskonałą alternatywą dla ręcznego wyciskania soku z owoców. Dzięki 2 stożkom o różnych wielkościach daje możliwość wyciskania pełnej gamy owoców. Zabezpieczenie przed skapywaniem pozwala uniknąć niepotrzebnych zabrudzeń. Urządzenie charakteryzuje również funkcja start / stop przy nacisku na stożek wyciskający oraz automatyczne lewe i prawe obroty w celu [...]

-43%

– materiał: tworzywo sztuczne – w zestawie nakładka-spray – czyszczenie: zaleca się czyszczenie ręczne – w przesyłce: 1 wyciskarka w losowo wybranym kolorze Uwaga: Oferta obejmuje jeden z prezentowanych produktów, we wzorze wybranym losowo. Daj się zaskoczyć!

-47%

– materiał 1: stal nierdzewna – materiał 2: tworzywo sztuczne – wyciskarka z delikatną technologią ciśnieniową – powolna prędkość obrotowa dla optymalnego zachowania witamin – elegancki i nowoczesny design – funkcja obrotów wstecznych – cichy silnik – łatwość czyszczenia i demontażu – akcesoria w zestawie: pojemnik na pulpę i pojemnik na sok – moc: 150 [...]

philips avance collection wyciskarka do soku hr1933/20 o mocy silnika 200w z technologią micromasticating, wyposażona we wskaźnik led, stopki antypoślizgowe, blokadę zabezpieczającą oraz dodatkowy filtr.

wyciskarka do owoców i warzyw scarlett sc-je50s41 o mocy 300 w, z funkcją reverse, pojemnik na sok 800 ml i na miąższ 1000 ml, poziom hałasu poniżej 65 65db.

wyciskarka do cytrusów o mocy 85 w, z blokadą kapania oraz pokrywą chroniącą przed kurzem.

wolnoobrotowa wyciskarka do warzyw i owoców o mocy 400 w, wykonuje do 80 obrotów na minutę, możliwość wyciśnięcia aż do 90% soku, szeroki otwór wsadowy, który pomieści całe owoce i warzywa oraz drugi wąski otwór na pokrojone składniki, funkcja szybkiego mycia wstępnego, poziom hałasu do 70 db, pojemnik na sok i odpady w zestawie.

wyciskarka do cytrusów o mocy 160 w, dźwignia zapewnia optymalną wydajność soku, metalowe sito, blokada kapania, łatwa w demontażu, możliwość mycia poszczególnych elementów w zmywarce, 1 stożek dla wszystkich rodzajów owoców cytrusowych, zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Wyciskarka ARIETE 168

ARIETE

wolnoobrotowa wyciskarka do warzyw, owoców i ziół o mocy 150 w, wykonuje 60 obrotów na minutę, śruba zgniata produkty, nie niszcząc wartości odżywczych z powodu ciepła powstającego w wyniku tarcia, pojemnik na sok i miąższ o pojemności 1 l.

Wyciskarka BLAUPUNKT SJV701

Blaupunkt

wyciskarka wolnoobrotowa sjv701 to urządzenie charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie, niezwykłą wydajnością. model ten pozwala bowiem na uzyskanie aż do 90% soku z wyciskanych owoców. model sjv701 wyposażony został w wydajny i żywotny silnik bezszczotkowy o mocy chwilowej 400 w. zapewnia to cichą, a zarazem skuteczną pracę urządzenia. natomiast innowacyjny [...]

Wyciskarka ZELMER ZJP1300B

Zelmer

wyciskarka do owoców, warzyw i ziół o mocy 250 w, z funkcją reverse, systemem smart extraction oraz pojemnikami na sok i miąższ.

Wyciskarka KENWOOD-AGD JMP800SI

KENWOOD-AGD

wyciskarka do owoców, warzyw i ziół o mocy 240 w, 2 pojemniki na sok i pulpę po 1.5 l każdy, bardzo cichy silnik indukcyjny, duża i mały tuba na warzywa i owoce, zatyczka zapobiegająca kapaniu, funkcja szybkiego czyszczenia wyciskarki.

Philips HR2744/40- szybka wysyłka!

PHILIPS

Hendi 221204

Hendi

Sencor SJE 5050SS

Sencor

Unold 78265

Unold

RAVEN EWY004- szybka wysyłka!

RAVEN

Znajdź podobne ręczna wyciskarka