Wyciskarki i sokowirówki – jak je wybrać?

philips sokowirówki są niezbędne, jeśli chcemy dbać o zbilansowaną dietę i samodzielnie przygotowywać soki z owoców oraz warzyw. Wyciskarki i sokowirówki różnią się między sobą, dlatego warto wiedzieć, która z nich będzie lepsza dla naszych indywidualnych potrzeb. Sokowirówka posiada sito z ostrzami, które wyciska sok. Dzięki niej możliwe jest szybkie wyciśnięcie dużej ilości klarownego soku. Sokowirówki cechują się atrakcyjną ceną. Wyciskarki pracują na wolniejszych obrotach. Zamiast sita z ostrzami posiadają wałek ślimakowy miażdżący owoce lub warzywa. Pozostałości miąższu ostatecznie zostają odsączone, dzięki czemu sok jest dużo bardziej klarowny i zawiera wszystkie wartości odżywcze wyciśniętych owoców lub warzyw. U nas znajdziesz takie marki, jak PHILIPS, Sencor, Blaupunkt, Zelmer, Eldom.

wyciskarki i sokowirówki ze sklepu media markt wyciskarki i sokowirówki zelmer wyciskarki i sokowirówki ze sklepu mall.pl wyciskarki i sokowirówki adler wyciskarki i sokowirówki smeg wyciskarki i sokowirówki mpm wyciskarki i sokowirówki ze sklepu electro.pl wyciskarki i sokowirówki ze sklepu morele.net wyciskarki i sokowirówki ze sklepu redcoon wyciskarki i sokowirówki sencor

philips sokowirówki - zobacz wybrane produkty

-32%

PHILIPS

Kompaktowa sokowirówka Philips Viva Collection HR1837/00 z technologią QuickClean ułatwiającą czyszczenie. Philips Viva Collection HR1837/00 ma system Drip Stop, który zapobiega kapaniu soku, dzięki czemu kuchnia jest zawsze czysta. Cała miazga jest zbierana w zintegrowanym pojemniku i może być łatwo usunięta. Ucieszy także praktyczny lejek, przez który dodawać można jagody i małe owoce.

PHILIPS

Kompaktowa sokowirówka HR1832/02 marki Philips dzięki silnikowi o mocy 500 W umożliwi szybkie przygotowanie ulubionych soków. Ze względu na niewielkie rozmiary urządzenie może być zawsze na kuchennym blacie, gotowe do użycia. Duży otwór wpustowy umożliwia wrzucanie całych owoców.

-17%

PHILIPS

DNI MALL – Zniżka 20% z kodem MDWPL86(ważny do 21.07.2019 lub wyczerpania zapasów)! Sokowirówka Philips HR 1919/70 to idealny sposób na zdrowe soki dla całej rodziny. Urządzenie wyposażono w technologię FiberBoost umożliwiającą wydobycie do 50% dodatkowego miąższu. Łatwe w czyszczeniu sitko, blokada kapania oraz duży otwór na produkty to dodatkowe cechy ułatwiające użytkowanie.

-15%

PHILIPS

Wyciskarka wolnoobrotowa Philips HR1947/30 Avance Collection z innowacyjną technologią MicroMasticating, która została opracowana aby otwierać komórki owoców i warzyw w celu wyciśnięcia z nich maksymalnej ilości soku. Duży otwór na produkty skraca czas przygotowywania soku. Dodatkowym atutem jest pojemny pojemnik na sok – 1 litr.

-6%

PHILIPS

Wyciskarka do soku Philips HR1887/80 z szeroką rurką do napełniania, dzięki której można wycisnąć duże kawałki owoców i warzyw. Urządzenie posiada też funkcję dripstop, która zapobiega kapaniu. Zachwyca smukłym i nowoczesnym wyglądem, który będzie pasować do każdej kuchni.i.

-8%

PHILIPS

Wyciskarka wolnoobrotowa Philips HR1945/80 Avance Collection wyposażona w technologię MicroMasticating otwiera komórki owoców lub warzyw w celu wyciśnięcia jak największej ilości soku. Duży otwór na żywność skraca czas przygotowania, nie trzeba wcześniej rozkrajać owoców na mniejsze kawałki. Dodatkowym atutem są demontowane elementy przystosowane do mycia w zmywarce.

PHILIPS

sokowirówka o mocy 500 w, z blokadą kapania, schowkiem na przewód, zaciskami zabezpieczającymi, nóżkami antypoślizgowymi oraz z pojemnikiem na miąższ o pojemności 1.

-17%

PHILIPS

Wyciskarka do cytrusów HR2738/00 marki Philips z pojemnikiem na sok o pojemności 500 ml pozwoli w szybki sposób przygotować sok z ulubionych cytrusów. Kształt dziobka został tak zaprojektowany, aby zapobiegać kapaniu. Wszystkie elementy wyciskarki nadają się do mycia w zmywarce.

PHILIPS

Sokowirówka o mocy 500 W, z blokadą kapania, schowkiem na przewód, zaciskami zabezpieczającymi, nóżkami antypoślizgowymi oraz z pojemnikiem na miąższ o pojemności 1….

PHILIPS

PHILIPS

sokowirówka philips viva collection• 700 w• quickclean• 2 l, duży otwór na produktyhr1855/70 technologia quickcleansokowirówka philips została opracowana z myślą o łatwym czyszczeniu — wtym celu zastosowano technologię quickclean. urządzenie można terazwyczyścić w ciągu niecałej minuty dzięki wbudowanemu pojemnikowi namiąższ i gładkim powierzchniom. funkcja wstępnego czyszczeniasokowirówka philips to pierwsza dostępna na rynku sokowirówkaodśrodkowa wyposażona w [...]

PHILIPS

sokowirówka o mocy silnika 1200 w, dzbanek na sok 1 l, na odpady 2.1 l, blokada kapania, 2 prędkości pracy, technologia fiberboost pozwala wybrać konsystencję soku jednym przyciskiem dla zachowania do 50 % błonnika, funkcja szybkiego czyszczenia, duża średnica podajnika na owoce i warzywa.

PHILIPS

Philips HR1855/90 Sokowirówka

PHILIPS

Philips HR1855/80 Sokowirówka

PHILIPS

philips avance collection wyciskarka do soku hr1933/20 o mocy silnika 200w z technologią micromasticating, wyposażona we wskaźnik led, stopki antypoślizgowe, blokadę zabezpieczającą oraz dodatkowy filtr.

PHILIPS

PHILIPS

wyciskarka do cytrusów o mocy 85 w, z blokadą kapania oraz pokrywą chroniącą przed kurzem.

PHILIPS

sokowirówka o mocy 500 w, z blokadą kapania, schowkiem na przewód, nóżkami antypoślizgowymi oraz z pojemnikiem na miąższ o pojemności 1l.

PHILIPS

sokowirówka o mocy 1000 w, dwie prędkości pracy, bardzo duży otwór na produkty, dzbanek na sok o pojemności 1 l, na odpady 2.1 l, technologia fiberboost – pozwala wybrać konsystencję soku za pomocą przycisku, funkcja quickclean wstępnego czyszczenia, blokada kapania, cicha praca sokowirówki.

PHILIPS

Sokowirówka Philips Viva Collection• 700 W• QuickClean• 2 l, duży otwór na produktyHR1855/80 Funkcja wstępnego czyszczeniaSokowirówka Philips to pierwsza dostępna na rynku sokowirówkaodśrodkowa wyposażona w funkcję wstępnego czyszczenia. Wlewanie wodydo urządzenia za pomocą popychacza powoduje powstawanie swego rodzajufontanny płuczącej jego wnętrze, usuwającej wszelkie pozostałości z pokrywy iułatwiającej umycie sitka. Szybkie i łatwe składanie Przezroczysty pojemnik [...]

PHILIPS

PHILIPS

PHILIPS

PHILIPS

Sokowirówka o mocy 900 W, o pojemności 2.5l, z funkcją wstępnego czyszczenia, dużym otworem o średnicy 80 mm, blokadą kapania oraz akcesorium do wyciskania cytrusów….

Znajdź podobne philips sokowirówki